Omnitronic CSH-6 2cestný koaxiální vestavný reproduktor 8 Ω bílá 1 ks
Kód: C3729780
Výrobce: Omnitronic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 369,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vestavný 2pásmový koaxiální reproduktor, LF: 6,5" HF: 1", ELA technika 100V, 75 W RMS, Ø 24 cm. 2pásmový systém s koaxiální reproduktorem a frekvenční výhybkou. Stabilní plastové pouzdro s kovovou mřížkou. Jednoduchá montáž. Pro oblasti použití, jako je: Instalace, restaurace, bary a hotely; sportovní centra / fitness centra.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 1x zařízení
- .
- 1x šroubová svorka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (Ø) 267 mm |
| Barva | bílá |
| Vnější Ø | 267 mm |
| Impedance | 8 Ω |
| Výkon RMS | 30 W |
| Provedení (reproduktor) | kulatý |
| Frekvenční rozsah | 60 - 20000 Hz |
| Hmotnost | 3.25 kg |
| Kategorie produktu | 2cestný koaxiální vestavný reproduktor |



