Visaton K 59 C - 8 Ohm širokopásmový vestavný reproduktor černá 1 ks
Kód: C3594904
Výrobce: Visaton
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 314,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Širokopásmový reproduktor 5,9 cm (2,3“). Magneticky stíněná. S membránou odolnou proti slané vodě. Vysoká účinnost díky neodymovému magnetu Gumové těsnění na přední straně.
Možnosti použití:
Komunikační technika
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 5,9 cm (2,3“)
Magneticky stíněná
S membránou odolnou proti slané vodě
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Výkon RMS | 3 W |
| Krytí | IP67 |
| Provedení (reproduktor) | hranatý |
| Vlastnosti reproduktoru | Odolný proti mořské vodě |
| Akustický tlak (max.) | 85 dB |
| Frekvenční rozsah | 490 Hz |
| Hmotnost | 34 g |
| Kategorie produktu | širokopásmový vestavný reproduktor |
