IWH 019260 upevnění na ventilační mřížku držák mobilního telefonu do auta otočné o 360° 95 - 53 mm
Kód: C2491086
Výrobce: IWH
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 345,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Inovativní a moderní design a rychlá montáž, bez nástroje otočná o 360° díky konstrukci s kulovou hlavou, odolné proti poškrábání díky silikonovým vložením od 53 do 95 mm.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Otočný o 360°
Nastavitelný od 53 do 95 mm
Vlastnosti
- Kulová hlavice
Silikonová vložka
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| vhodný pro šířku | 95 - 53 mm |
| vlastnosti držáku do auta | otočné o 360° |
| montážní metoda (auto) | upevnění na ventilační mřížku |
| montáž (mobilní) | přídržné čelisti |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| pro šířku (max.) | 53 mm |
| pro šířku (min) | 95 mm |
| Kategorie produktu | držák mobilního telefonu do auta |



