Yealink Yealink Video Collaboration Bar A10-010 Konferenční systém vícebarevná
Kód: C3386415
Výrobce: Yealink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 34 340,- Kč s DPH
Popis
MeetingBar A10 je video All in One, koncipovaný pro malé prostory (1-7 osob) a domácí kanceláře.......“ (2) „vše v jednom“ se týká videoher.“ (2) „vše v jednom“ se týká všech zařízení, které se nachází v jednom zařízení Yealink. Vestavěná 4k kamera s zorným polem 120° zachycuje detaily přesně a ve skvělých barvách. Funkce podporované pomocí umělé inteligence, funkce Speaker Tracking a Smart Gallary zajistí koncentrovaný výhled bez rozptýlení. Integrovaný 8-MEMS mikrofon Beamforming přijímá zvuk ze všech směrů a plně duplexní audio algoritmus s potlačením šumu podporovaného pomocí umělé inteligence poskytuje čistý zvuk pro obě strany, i když mluvíte současně.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Spolupráce v oblasti videa
Bluetooth Automatické nastavení obrazu
4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixelů, 30 snímků/s
Vestavěné reproduktory
Připojení stejnosměrného proudu (DC) Ethernet/LAN 10,100,1000 Mbit/s Wi-Fi
Samostatná kamera
Zdroj energie: AC
Černá, šedá
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 4.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Rozměr, hloubka | 68 mm |
| Vnější výška | 82 mm |
| Vnější šířka | 380 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 1 x |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Spotřeba proudu za provozu | 10.5 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Bezpečnost | 256-bitové AES · EAP-TLS · MSCHAPv2 · PEAP · TLS |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | Konferenční systém |
| Plný duplex audiosystému | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| AC adaptér | Ano |
| Line-in | Ano |
| Line-out | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Výkon reproduktoru | 5 W |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | HDMI LAN: RJ-45 |
| Citlivost mikrofonu | 88 dB |
| Rozhraní dálkového ovládání | Ethernet |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Napájecí konektor | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Certifikace | CE, FCC, RoHS, REACH, ISO 9001, CCC, NOM |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
| Napětí DC výstupu | 48 V |
| Délka síťového kabelu | 3 m |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Počet výstupních HDMI portů | 1 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Stručný návod | Ano |
| Clona na fotoaparát pro ochranu soukromí | Ano |
| Režimy sledování | Režim prezentátoru |
| Počet mikrofonových polí | 8 |
| Automatické rámování | Ano |
| Detekce objektů s automatickým ostřením (AF) | Lidé |
| Slot pro resetování | Ano |
| Konferenční funkce | Add participates Kalendář Sdílení obsahu Hold/Resume Přistoupení jedním kliknutím |
| Videokodeky | H.264 High profile, H.264 SVC, H.264 |
| Spotřeba energie (v klidu) | 10 W |
| Výstup, stejnosměrný proud v ampérech | 0.7 A |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95 % |
| Odstranění ozvěny z hlasové komunikace | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 Pixel |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| PTZ ovládání | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -30 - 70 °C |
| Typ zdroje | AC |
| Typ fotoaparátu | Samostatná kamera |
| Automatické sledování | Ano |
| Počet kamer | 1 |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 11.0 |
| Horizontální zorné pole | 105 ° |
| Diagonální zorné pole | 120 ° |
| Maximální spotřeba energie | 14 W |
| Pohybový senzor | Ano |





