Lenovo ThinkSmart Tiny Kit + Konferenční systém LAN (až 1 Gbit/s), USB 3.1, USB 3.2 (Gen 2) černá
Kód: C3428999
Výrobce: Lenovo
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 38 576,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Pro intenzivnější spolupráci použijte týmy Microsoft Rooms
Kompaktní výpočetní technika, která byla přepracována a certifikována týmy Microsoft Microsoft Room, byla vyvinuta jako procesor Intel® Intel Core™ i3 ze 13. Generace. Generace & Windows 11 pro jednotný zážitek. Vytvořte si místo na vašem notebooku pro produktivní a optimalizované měření. Inteligentní řídicí jednotka ThinkSmart s kvalitním displejem pro řízení a uvolnění obsahu
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Mini PC černá 90 W.
Intel® Core™ i3-13100T počet procesorových jader: 4
16 GB DDR4 SDRAM 3200 MHz, 2x 8 GB
256 GB SSD
Intel UHD Graphics 730
Ethernet/LAN 100,1000 Mbit/s Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Windows 11 IoT Enterprise
Vlastnosti
- Intel Core i3-13100T, 4C (4P + 0E) / 8T, P-core 2.5 / 4,2 GHz, 12 MB
2 X 8 GB SO-DIMM DDR4-3200
256 GB SSD disku M.2 2280 PCIe 4,0 x 4 NVMe Opal 2.0
Intel UHD Graphics 730
Windows 11 IoT Enterprise for Collaboration GAC 64
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 182.9 mm |
| Vnější výška | 36.5 mm |
| Vnější šířka | 179 mm |
| Rozlišení displeje | 1280 x 800 Pixel |
| Formát obrazu | 16:10 |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet jader procesoru | 4 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 1 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 4 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| GPU brand | Intel |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · USB 3.2 (Gen 2) |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Série procesorů | Intel® Core™ i3 |
| Takt paměti | 3200 MHz |
| Turbo frekvence (max.) | 4.2 GHz |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Výkon síťového zdroje | 90 W |
| Hodnota jasu | 340 cd/m² |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| RAM/Max. vybavení | 16 GB |
| Kapacita SSD 1 | 256 GB |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | i3-13100T |
| Hmotnost | 2.65 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 12 MB |
| Kategorie produktu | Konferenční systém |



