HP Sync 60 konferenční reproduktor USB, Bluetooth stříbrná
Kód: C3737777
Výrobce: HP
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 204,- Kč s DPH
Popis
Prvotřídní, výkonný zvuk - každý by měl být schopen slyšet nahlas a jasně celé mítko. Výkonné dvojité reproduktory tohoto inteligentního handsfree vyplní konferenční místnosti s pozoruhodným zvukem. A s šesti mikrofony, které se zaměřují na hlasy místo na zvuky, budete slyšet.
S tímto inteligentním handsfree můžete přímo přijít do obchodu a slyšet hlasy čistě a zřetelně. Nezaměnitelná kvalita zvuku od Poly vyvinuta speciálně pro konferenční místnosti. Dva reproduktory a pole šesti mikrofonů zajišťují, že je slyšet každý hlas, a současně pomáhají minimalizovat rušivé zvuky a zvuky z okolí.
Uživatel:vnitřní konektivita umožňuje bez ohledu na to, jak chcete pracovat, bezdrátové připojení prostřednictvím Bluetooth nebo kabelem přes kombinovaný USB a/USB-C kabel her.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Mobilní telefon/PC stříbrná maximální pracovní vzdálenost: 30 m.
Poměr šumu (SNR): 55 dB počet mikrofonu: 6 obousměrný mikrofon
Propojení kabelem a bezdrátové USB/Bluetooth, 5.1 1,5 m.
Li-Ion akumulátor
| Technické parametry | |
| Akumulátorová technika | Li-Ion |
| Bluetooth verze | 5.1 |
| Bluetooth | Ano |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Barva | stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 116 mm |
| Vnější výška | 394 mm |
| Vnější šířka | 37 mm |
| Krytí | IP64 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB · Bluetooth |
| Citlivost (mikrofon) | -45 dB |
| Hmotnost | 1 kg |
| Kategorie produktu | konferenční reproduktor |
| Plný duplex audiosystému | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Odstup signálu od šumu | 55 dB |
| Množství | 1 |
| Počet krabic na paletě | 56 Stück(e) |
| Dodávané kabely | USB typ A. USB typ a na USB typ C. |
| Frekvence mikrofonu | 100 - 6700 Hz |
| Hmotnost palety | 517.3 kg |
| Maximální provozní vzdálenost | 30 m |
| Pro automobil | Ne |
| Typ zařízení | Mobilní telefon/PC |
| Typ směrového mikrofonu | Obousměrný mikrofon |
| Redukce šumu | Ano |
| Certifikace | CE, FCC, RoHS |
| Typ ovládání | Dotek |
| Ztlumení mikrofonu | Ano |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Profily Bluetooth | A2DP AVRCP HFP HSP |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 20 |
| Certifikáty shody | RoHS Eidgenössische Communication Commission (FCC) Označení CE |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 Stück(e) |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Odstranění ozvěny z hlasové komunikace | Ano |
| Počet mikrofonů | 6 |
| Hmotnost včetně balení | 1.74 kg |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Typ zdroje | Akumulátor |
| Typ ovladače | Dynamické |
| Hladina akustického tlaku (max) | 95 dB |
| Programovatelné horké klávesy | Ano |




