Yealink MSpeaker II Black konferenční reproduktor RJ45 černá
Kód: C3737886
Výrobce: Yealink
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 979,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 10 W
Reproduktor Soundbar RMS výkon: 10 W.
Černá
Propojení kabelem a bezdrátově přes Bluetooth
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 60 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 500 mm |
| Hudební výkon (max.) | 10 W |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | RJ45 |
| Hudební výkon (max.) | 10 W |
| Hmotnost | 1.77 kg |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | konferenční reproduktor |
| Počet RJ-45 portů | 1 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odstup signálu od šumu | 70 dB |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Dodávané kabely | Audio (3a5 mm) |
| Vstup AUX | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 90 % |
| Subwoofer součástí | Ne |
| Včetně montážních držáků | Ano |

