MSI 9S6-3DC54A-032 herní monitor 80 cm (31.50 palec)16:9, 0.5 ms
Kód: C3389581
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 17 089,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
MSI MAG 321CUPDF Gaming monitor, 32" Rapid VA, Dual Modus UHD 160Hz a FHD 320Hz. Vybaven reakční dobou 0,5 ms (GtG, min.), bezrámovým designem, VESA displejem HDR 400, AI Vision. Ideální pro kompetitivní hráče, kteří se chtějí ponořit do světa. Vylepšete své nastavení - nyní si můžete prohlédnout a hrát hry ve své představě!
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky ()Doba reakce: 0.5 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): G (A - G)
Rozhraní:
Vlastnosti
- 80,0 cm (31.5") 4K Ultra HD 3840 x 2160 VA
0,5 ms, 16:9, 350cd/m², 3000:1
HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 711 x 534 x 267 mm |
| Barva | černá |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 99 mm |
| Rozměr, hloubka | 267 mm |
| Vnější výška | 534 mm |
| Vnější šířka | 711 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 80 cm |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 160 Hz |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Dotykový displej | Ne |
| S podporou HDR | Ano |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 423 mm |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Hodnota jasu | 350 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Externí |
| Doba reakce | 0.5 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Hmotnost | 6.6 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4.8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 711 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barevný gamut | 97 % |
| Typ panelu | VA |
| Hloubka barev | 8 Bit |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 13 cm |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 136 % |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 93 % |
| AMD FreeSync | Ano |
| Rozteč pixelů | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Vstupní proud | 4,7 A |
| Rozsah vodorovného snímání | 60 - 160 kHz |
| Bezrámový design | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barevná škála DCI-P3 | 97 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1500R |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 33 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 63 kWh |
| Typ balení | Box |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| HDMI | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 9.6 kg |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 60 - 360 Hz |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59.6 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.5 cm |














