MSI 9S6-3CD79A-016 herní monitor 68.6 cm (27.00 palec)3840 x 2160 Pixel, 16:9, 1 ms
Kód: C3389589
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 29 069,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky ()Doba reakce: 1 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): G (A - G)
Rozhraní:
Vlastnosti
- 67,3 cm (26.5") 4K Ultra HD 3840 x 2160
1 ms, 16:9, 250cd/m², 1500000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 610.3 x 532 x 241.9 mm |
| Barva | černá |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 69.2 mm |
| Rozměr, hloubka | 241.9 mm |
| Vnější výška | 532 mm |
| Vnější šířka | 610.3 mm |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 240 Hz |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Dotykový displej | Ne |
| S podporou HDR | Ano |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 356.4 mm |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 0.3 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Doba reakce | 1 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Hmotnost | 8.1 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Černá |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5.4 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 610.3 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barevný gamut | 99 % |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | HDMI Výkon USB |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Verze USB hubu | 2,0 |
| Typ USB upstream portu | USB typ A. USB typ B. |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Středový čep | Ano |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 138 % |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 98 % |
| AMD FreeSync | Ne |
| Rozteč pixelů | 0,153 x 0,153 mm |
| Bezrámový design | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Barevná škála DCI-P3 | 99 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 True Black |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 33 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 32 kWh |
| Typ balení | Box |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| HDMI | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 11.4 kg |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 240 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.3 cm |