Acer B248YGb LCD monitor 60.5 cm (23.8 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 4 ms, IPS LCD
Kód: C3402341
Výrobce: Acer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 825,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 60,5 cm (23.8") IPS
Full HD 1920 x 1080 pixelů 16:9
4 ms 300 cd/m²
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 60.5 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 60.5 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 23.8 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24 palec |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Displej | 60.5 cm (23.8 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Oblast použití (PC) | kancelář · domácnost |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| S podporou HDR | Ano |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Mikrofon | Ano |
| Hodnota jasu | 300 cd/m² |
| Doba reakce | 4 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Kategorie produktu | LCD monitor |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| RMS výkon | 4 W |
| Nastavení výšky | Ano |
| Počet USB upstream portů | 2 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Středový čep | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT zlatá TCO |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 2 |
| Verze výstupu DisplayPort | 1,2 |
| HDMI | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |