Terra 2465W LCD monitor 60.5 cm (23.8 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 5 ms, IPS LCD
Kód: C3412316
Výrobce: Terra
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 774,- Kč s DPH
Popis
Inovativní LCD displej v bílém provedení se skvěle hodí v reprezentativních oblastech, jako jsou přijímací prostory, lékařské ordinace, kliniky atd. Konstrukce bez předního rámu zmenšuje vzdálenost mezi obrazem a vnějším okrajem přístroje na několik milimetrů. Technologie panelů IPS zajišťuje maximální kvalitu obrazu. Vynikající barevný zobrazení, velmi široký úhel záběru a vynikající kontrast.
Nepřetržité LED podsvícení (Flicker Free) a integrovaný modrý světelný filtr (hardwarově Low Bluelight) snižují zatížení očí a umožňují příjemnou práci i při intenzivním použití. Spolu s vysoce účinným externím vysoce kvalitním síťovým zdrojem dosahuje přístroj vysoké energetické účinnosti a zajišťuje ekologický provoz a nízké náklady na energii.
Díky technologii Overdrive, obnovovací frekvenci 100 Hz a adaptivní sync jsou pohyblivé obrazy zobrazeny mimořádně plynule.
Konektory HDMI, DisplayPort a USB-C zajišťují optimální přenos signálu a kompatibilitu a podporují digitální ovládání interních reproduktorů. Pro nerušený poslech má přístroj konektor pro sluchátka.
Antireflexní povrch displeje nabízí maximální flexibilitu při umístění a zabraňuje rušivým odrazům i při nepříznivých světelných podmínkách.
Multifunkční stojan s možností nastavení výšky a naklápění, otočné a Pivotovací funkce umožňuje rychlé a ergonomické přizpůsobení každému pracovišti. Kromě toho jej lze díky VESA systému upevnit na různé nástěnné, stolní nebo stropní držáky. Pro ochranu proti krádeži má model nahrávat pro mechanické zámky (Kensington-Lock).
Pro provoz v medicínské oblasti (MPG) lze dodávaný síťový zdroj vyměnit za stolní MPG síťový zdroj, který je k dispozici samostatně.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 60.5 cm(23.8 palec)Full HD, 1920 x 1080 Pixel, Doba reakce: 5 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): D (A - G)
Rozhraní: HDMI™, DisplayPort, zásuvka sluchátek, USB-C®, Redukce modrého světla, Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání), Zámek Kensington, naklápěcí, vestavěný reproduktor, držák VESA 100 x 100 mm, Neigbar, otočný do formátu na výšku, výškově nastavitelný, sklápěcí
Vlastnosti
- Bezrámový design
Technologie Panel IPS
LED podsvícení (flicker Free) bez blikání
Trvalý hardware Low Blue Light (není nutné nastavení, není třeba nastavovat barvy)
Externí síťový zdroj (12V ± 5%, 2,5 a, dutý konektor 5.5/2,5 mm)
Provoz v medicínské oblasti (MPG)
Obrazový režim DICOM pro optimální zobrazení snímků z lékařského prostoru (nekalibrovaný / neschválen k jiskrám)
Intuitivní ovládání pomocí tlačítka
Konektor USB-C pro přenos audia a videa
Obnovovací frekvence 100 Hz
Adaptive-Sync
Multifunkční stojan s funkcí pivot, nastavení výšky (120 mm), sklon (-5° až 20°) a horizontální otáčení (45° doleva + 45° doprava)
Možný více počítačový provoz (1x USB-C, 1x HDMI, 1x DisplayPort, přepínání pomocí kombinace tlačítek)
Vestavěný reproduktor
Uchycení pro montáž VESA
Zámek pro zajištění proti krádeži
Rozsah dodávky
- 2465 W
- Síťový kabel, síťový kabel, HDMI kabel
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 538 x 487 x 202 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 60.5 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | bílá |
| Kontrastní poměr | 30000000 : 1 |
| Rozměr, hloubka | 202 mm |
| Vnější výška | 487 mm |
| Vnější šířka | 538 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 60.5 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 23.8 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24 palec |
| Typ displeje | LED podsvícení |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 100 Hz |
| Displej | 60.5 cm (23.8 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | D (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Roční spotřeba energie (TV) | 14 kWh/year |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Oblast použití (PC) | kancelář · domácnost |
| Nastavení pozice displeje | Náklon · Výška · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhel naklonění | -5/+20 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · DisplayPort · zásuvka sluchátek · USB-C® |
| Vlastnosti monitorů | Redukce modrého světla · Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání) · Zámek Kensington · naklápěcí · vestavěný reproduktor · držák VESA 100 x 100 mm · Neigbar · otočný do formátu na výšku · výškově nastavitelný · sklápěcí |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Povrchová úprava obrazovky | Matná · Antireflexní |
| Nastavení výšky | 120 mm |
| Rozteč pixelů | 0.275 mm |
| Úhel natočení | 90 ° |
| Úhel otočení | 45 ° |
| Hudební výkon (max.) | 2 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 14 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Doba reakce | 5 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 4.4 kg |
| Kategorie produktu | LCD monitor |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2.7 kg |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Typ panelu | IPS |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nastavení výšky | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Certifikace | Certifikace CE, TÜV-GS, TÜV Ergonomie, ISO 9241-307 |
| Středový čep | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 14 kWh |
| Certifikáty shody | Označení CE |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |