Arzopa S1 Table Přenosný monitor 39.6 cm (15.6 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 25 ms, IPS LCD
Kód: C3436016
Výrobce: Arzopa
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 221,- Kč s DPH
Popis
Druhý monitor
Přenosný monitor ARZOPA funguje skvěle jako váš druhý monitor a zlepšuje vaši efektivitu práce. Během používání tohoto monitoru můžete současně pracovat a provádět více úkolů.
FHD IPS obrazovka
Navženo na 15,6" displeji, má displej 1080P, FHD, IPS a displej bez oslnění. Vysoké rozlišení 60 Hz přináší vynikající barevné plnění obrázků, videí, práce a kvality obrazovky.
Plug and Play
Nejsou zapotřebí žádné App a ovladače, potřebujete pouze kabel USB-C® k nastavení přenosného monitoru pro videosignál a proud, abyste měli rozlišení Full HD.
Lehký a přenosný
Vzhledem k nosnosti monitoru jsme vyvinuli lehký a snadno ovladatelný displej, který váží 0,8 kg a je 0,8 cm tenký. Je to efektivní práce, během které jste na cestě.
Šířka kompatibility
Se dvěma USB-C® můžete snadno připojit k PC, Mac, Xbox, Switch, PS4, připojení 5 a mini HDMI konektor umožňuje kompatibilitu s každým notebookem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 39.6 cm(15.6 palec)1920 x 1080 Pixel, Doba reakce: 25 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): A (A - G)
Rozhraní: HDMI™, USB-C®, USB Host, Redukce modrého světla, rozlišení Full HD, vestavěný reproduktor
Vlastnosti
- Velikost 39,6 cm/15,6"'
Poměr stran: 16:9
Rozlišení 1920 x 1080 pixelů
Připojení:
HDMI
USB 2.0
USB 3.0
Rozsah dodávky
- Přenosný monitor
Magnetický filtr displeje
NAPÁJECÍ KABEL USB A / USB-C®
Kabel USB-C® na USB-C®
MINI HDMI/HDMI KABEL - .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 355 x 220 x 76 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 39.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | - 23 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 800 : 1 |
| Rozměr, hloubka | 76 mm |
| Vnější výška | 220 mm |
| Vnější šířka | 355 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 15.6 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 15 palec |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Displej | 39.6 cm (15.6 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | A (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: USB | 1 x |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · USB-C® · USB Host |
| Vlastnosti monitorů | Redukce modrého světla · rozlišení Full HD · vestavěný reproduktor |
| Jazyky OSD | Němčina · Angličtina |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Povrchová úprava obrazovky | Antireflexní (ochrana proti oslnění) |
| Teplota barvy | 0 K |
| Hudební výkon (max.) | 2 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 6 W |
| Doba reakce | 25 ms |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Hmotnost | 742 g |
| Kategorie produktu | LCD monitor |