BenQ MOBIUZ EX251 herní monitor 62.2 cm (24.5 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 1 ms, IPS LCD
Kód: C3438401
Výrobce: BenQ
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 037,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 62.2 cm(24.5 palec)1920 x 1080 Pixel, Doba reakce: 1 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): E (A - G)
Rozhraní: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, USB 3.2 (Gen 1x1) , zásuvka sluchátek, Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání), Freesync
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 557.7 x 428.78 x 211.74 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 62.2 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Rozměr, hloubka | 211.74 mm |
| Vnější výška | 428.78 mm |
| Vnější šířka | 557.7 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24.5 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24 palec |
| Typ displeje | Technologie potlačení modrého světla |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Displej | 62.2 cm (24.5 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Nastavení pozice displeje | Výška · Náklon |
| S podporou HDR | Ano |
| Formát HDR | HDR10 |
| Úhel naklonění | -5/+20 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · DisplayPort · USB-C® · USB 3.2 (Gen 1x1) · zásuvka sluchátek |
| Vlastnosti monitorů | Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání) · Freesync |
| Jazyky OSD | Arabština · Čínština (zjednodušená) · Čínština (tradiční) · Čeština · Němčina · Angličtina · Francouzština · maďarský · Italština · Japonština · Korejština · Nizozemština · polština · Portugalština · Rumunština · Ruština · Španělština · Švédština |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Povrchová úprava obrazovky | Antireflexní (ochrana proti oslnění) |
| Hustota pixelů (ppi) | 90 |
| Hudební výkon (max.) | 2.5 W |
| Příkon StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 18 W |
| Doba reakce | 1 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 4.17 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |