Alienware AW2524HF herní monitor 62.2 cm (24.5 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 0.5 ms, IPS LCD
Kód: C3478982
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 16 207,- Kč s DPH
Popis
BLESKOVÁ OBNOVOVACÍ FREKVENCE OBRAZU
Se obnovovací frekvencí 500 Hz, která drží krok i s nejintenzívnějšími gaminovými zážitky, si vychutnáte ultrarychlé hry a budete mít absolutně nic o nezmeškání.
LEPŠÍ OBJÍMKA
Optimilej svůj gamepad s integrovanými nástroji jako Dark Stabilizer, Console Mode, Frame Rate counter a časovač. Pro lepší kvalitu života v krbu jsou čtyři jedinečné overlay systémy zajišťující lepší viditelnost:
Noční vidění
Nabízí lepší výhled v tmavých herních scénářích díky vyššímu kontrastu a větší jasnosti.
Jasný výhled
Vyzdvihuje detaily a nabízí jasnost v herních scenériích s denním světlem.
Chroma Vision
Pro libovolné hry představuje dynamický heatmap, díky kterým lze snáze rozeznat od pozadí předměty, které jsou na hraní.
Nitový kříž
Ve hře je vždy viditelná na podporu cílů v tvrdých bojích.
VYSOKÁ REAKČNÍ RYCHLOST
Čas odezvy 0,5 ms zajistí plynulý gamepad s menším rozrušením a Geigerovy efekty, který zajistí křišťálově čistou grafiku.
AKCE BEZ Action
Díky nejnovějšímu AMD FreeSync™ Premium a VESA Adaptive Sync-certifikací budete mít prospěch ze plynulejšího, plynulého a nepřerušitelného gaminového zážitku.
VÝHODNÁ Z KAŽDÉHO ÚHLU POHLEDU
Rychlá technologie IPS poskytuje konzistentní barvy bez ohledu na to, zda jste někde bez strmosti, tak můžete nastavit monitor.
VYŠŠÍ OBRAZOVÁ SÍLA
Díky barevnému RGB pokrytí 99 % si můžete svět her vychutnat s realistickou grafikou a brilantními barvami.
O komfortnější a delší gamepad snižuje ovládání Low Blue Light s certifikací TÜV zátěž očí a přesto zajišťuje zářivé barvy.
DESIGN PRO HRÁČE
Design Legend 2.0, který je inspirovaný e-Sport, obsahuje nastavitelný stojan, šestiúhelný podstavec a zasouvací držák pro náhlavní sadu - můžete tak hrát jak chcete.
HEBKÝ KOTEL
S integrovanou zasouvatelnou rukojetí můžete sledovat svůj pracovní stůl.
ŠESTIÚHELNÍKOVA ZÁKLADNA
Zisky vylepší prostor se šestiúhelným základem pro flexibilní umístění myši a klávesnice.
NASTAVITELNÝ STOJAN
Pohodlí při hraní her maximalizuje s plně nastavitelným stojanem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Okamžitá rychlost aktualizace
Vynikající reakční schopnost
Akce bez slzin
Výhoda z jakéhokoliv úhlu
Působivá grafika
Profesionální design pro hráče
Zavěšení headsetu
Šestiúhelníkový podstavec
Nastavitelný stojan
Vylepšené přizpůsobení her
62,2cm (24.5") Full HD 1920 x 1080 W LED IPS
0,5 ms, 16:9, 400cd /m², 1000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Vlastnosti
- 62,2cm (24.5") Full HD 1920 x 1080 W LED IPS
0,5 ms, 16:9, 400cd /m², 1000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 555.1 x 500.5 x 243.7 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 62.2 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 84 mm |
| Rozměr, hloubka | 243.7 mm |
| Vnější výška | 500.5 mm |
| Vnější šířka | 555.1 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 62.2 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24.5 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 500 Hz |
| Displej | 62.2 cm (24.5 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: USB | 4 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Nastavení pozice displeje | Otáčení · Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| S podporou HDR | Ano |
| Formát HDR | HDR10 |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | AMD RADEON FreeSync · Redukce modrého světla · High Dynamic Range (HDR) · výškově nastavitelný · naklápěcí · funkce Pivot · sklápěcí · Zámek Kensington · držák VESA 100 x 100 mm · rozlišení Full HD |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Povrchová úprava obrazovky | Neoslňující |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 328.9 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 90 |
| Rozteč pixelů | 0.283 mm |
| Úhel otočení | 20 ° |
| Příkon StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 18.5 W |
| Hodnota jasu | 400 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 0.5 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 5.64 kg |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Černá |
| Stylus v ceně | Ne |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3.65 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 555.1 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 5000 - 12192 m |
| LED indikátory | Ano |
| Dálkový ovladač | Ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Název barvy | Dark Side of the Moon |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort USB |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 4 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Středový čep | Ano |
| Ghosting | 25 % |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99 % |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 510 kHz |
| Doba odezvy (rychlá) | 3 ms |
| PC audiovstup | Ne |
| Vstup střídavého napětí | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Délka kabelu DisplayPort | 1.8 m |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Neobsahuje | PVC/BFR |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 19 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 31 kWh |
| Neobsahuje těžké kovy | G (rtuť) |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 480 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080i 1080p |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Režim obrazu | Sport |
| Typ podsvětlení | W LED |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 9.1 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 5.7 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 5.7 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2.06 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 500 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 54.4 cm |
| Maximální spotřeba energie | 74 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 30.3 cm |
| Verze HDCP | 1,4 |