Dell Pro E2225HSM LCD monitor 54.6 cm (21.5 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 8 ms, VA LCD
Kód: C3478984
Výrobce: Dell
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 155,- Kč s DPH
Popis
Dell Dell pro E2225HSM je dobře zkonstruovaný 22" stolní monitor se Full HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů pro ostrý obraz. S LED podsvícením a kontrastním poměrem 3000:1 se obrazy zobrazují velmi detailní a brilantní, takže monitor je vhodný jak pro práci, tak i pro zábavu. Ochrana proti oslnění a technologie Dell ComfortView Plus zlepšují komfort očí, snižují zatížení při delším používání a zajišťují reprodukci barev v širokém spektru 16,7 milionů barev. Kromě toho monitor s reakční dobou 5 ms a vertikální opakovací frekvencí až 100 Hz zajišťuje plynulý výkon hry nebo streamování. Monitor podporuje různé možnosti připojení včetně HDMI, VGA a DisplayPort a zajišťuje tak všestrannost nastavení. Je ergonomicky tvarovaný a dá se nastavit do výšky, sklonu a otáčení, aby bylo možné sledovat optimální polohu. Design bez okrajů 3 maximalizuje plochu obrazovky a zajišťuje ještě intenzivnější zážitek. Dell pro E2225HSM splňuje několik environmentálních norem, včetně osvědčení ENERGY STAR a EPEAT Gold, a byl vyvinut s ohledem na udržitelnost, aby byl odpovědný za výběr pro uživatele, kteří chtějí chránit životní prostředí.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 22" obrazovka s Full HD rozlišením pro ostré snímky
Kontrastní poměr 3000:1 a neoslňující povrchová úprava pro lepší výhled
Více možností připojení, např. HDMI, VGA a DisplayPort
Ergonomické nastavení pro individuální pohodlí
ENERGY STAR certifikace a EPEAT Gold kompatibilní pro udržitelnost
54,6 cm (21.5") Full HD 1920 x 1080 VA
8 ms, 16:9, 250cd/m², 3000:1
VGA, HDMI, DisplayPort
Vlastnosti
- 54,6 cm (21.5") Full HD 1920 x 1080 VA
8 ms, 16:9, 250cd/m², 3000:1
VGA, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Dell pro E2225HSM
Kabel DisplayPort 1.2 - 1.8 m.
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 492.1 x 468.6 x 211.6 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 54.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | - 23 palec |
| Kontrastní poměr | 3000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 54.3 mm |
| Rozměr, hloubka | 211.6 mm |
| Vnější výška | 468.6 mm |
| Vnější šířka | 492.1 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 54.5 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 21.5 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 21 palec |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 100 Hz |
| Displej | 54.6 cm (21.5 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | D (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Oblast použití (PC) | kancelář |
| Nastavení pozice displeje | Otáčení · Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | vestavěný reproduktor · výškově nastavitelný · držák VESA 100 x 100 mm · Zámek Kensington · naklápěcí · funkce Pivot · rozlišení Full HD |
| Technologie panelu | VA LCD |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 288.9 mm |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 103 |
| Úhel otočení | 173 ° |
| Hudební výkon (max.) | 4 W |
| Příkon StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 11.4 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 8 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 3.77 kg |
| Kategorie produktu | LCD monitor |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Barva nohou | Černá |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2.26 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 492.1 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Maximální nastavitelná výška | 13 cm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Středový čep | Ano |
| AMD FreeSync | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Vstupní proud | 0,7 A |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72 % |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 110 kHz |
| Doba odezvy (rychlá) | 5 ms |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR EPEAT Climate+ EPEAT zlatá TCO |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 11 kWh |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 137 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 66,993 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 11,097 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 56,444 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 2,466 |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 80,556 |
| Verze PAIA | Gabi verze 1, 2024 |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080p |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 5.92 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 6.7 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 6.7 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.72 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 100 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 47.9 cm |
| Maximální spotřeba energie | 25 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 26 cm |
| Verze HDCP | 1,4 |