Dell Pro E2425HSM LCD monitor 60.5 cm (23.8 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 8 ms, IPS LCD
Kód: C3478985
Výrobce: Dell
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 817,- Kč s DPH
Popis
Dell Dell pro E2425HSM má 24" displej s viditelným diagonálním rozměrem obrazovky 23,8 palců a rozlišením Full HD 1920 x 1080 pixelů. Monitor nabízí jas 250 cd/m² a kontrastní poměr 1000:1, takže obraz je živý a detailní. Díky neoslňující povrchové úpravě a širokému zornému úhlu 178 stupňů je tento displej vhodný pro různé pracovní prostředí, redukuje odrazy a zajišťuje jasné snímky z různých poloh.
Model E2425HSM byl vyvinut pro pohodlí a snadné použití. Disponuje několika možnostmi nastavení polohy obrazovky, včetně výškového nastavení, otáčení, naklápění a náklonu, díky čemuž lze nastavit pohodlný pozorovací úhel. Kromě toho společnost Dell ComfortView Plus snižuje emise stydného modrého světla a tím minimalizuje zatížení očí při delším používání. Tento monitor má certifikaci EAT Gold a certifikaci ENERGY STAR, je efektivní a šetrný k životnímu prostředí, a proto je vhodnou volbou pro každé pracoviště.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 24" Full HD displej zajišťuje jasné snímky
Pohodlné sledování díky mnoha možnostem nastavení
Dell ComfortView Plus snižuje modrou misi
EAT Gold a ENERGY STAR certifikace pro udržitelnost
Neoslňující povrch zlepšuje viditelnost z různých úhlů
60,5cm (23.8") Full HD 1920 x 1080 Edge LED IPS
8 ms, 16:9, 250cd/m², 1000:1
VGA, HDMI, DisplayPort
Vlastnosti
- 60,5cm (23.8") Full HD 1920 x 1080 Edge LED IPS
8 ms, 16:9, 250cd/m², 1000:1
VGA, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Dell pro E2425HSM
HDMI kabel, 1.8 m
Software
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 538.6 x 485.8 x 211.6 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 60.5 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 53.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 211.6 mm |
| Vnější výška | 485.8 mm |
| Vnější šířka | 538.6 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 60.5 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 23.8 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 100 Hz |
| Displej | 60.5 cm (23.8 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | D (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Oblast použití (PC) | kancelář |
| Nastavení pozice displeje | Otáčení · Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | Redukce modrého světla · rozlišení Full HD · výškově nastavitelný · vestavěný reproduktor · Zámek Kensington · naklápěcí · funkce Pivot · sklápěcí · držák VESA 100 x 100 mm |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 324.2 mm |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 93 |
| Rozteč pixelů | 0.274 mm |
| Úhel otočení | 173 ° |
| Hudební výkon (max.) | 2 W |
| Příkon StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 12.1 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 8 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 4.31 kg |
| Kategorie produktu | LCD monitor |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Barva nohou | Černá |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2.81 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 538.6 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| LED indikátory | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Maximální nastavitelná výška | 13 cm |
| Tvrdost povrchu | 3H |
| Středový čep | Ano |
| AMD FreeSync | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72 % |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 110 kHz |
| Doba odezvy (rychlá) | 5 ms |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR EPEAT Climate+ EPEAT zlatá TCO |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 12 kWh |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080p |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Typ podsvětlení | LED dioda s boky |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 6.56 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 5.8 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 5.8 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.74 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 50 - 100 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52.7 cm |
| Maximální spotřeba energie | 28.5 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 29.6 cm |
| Verze HDCP | 1,4 |