Alienware AW2725D herní monitor 68.6 cm (27 palec)2560 x 1440 Pixel, 16:9, 0.03 ms, OLED
Kód: C3478990
Výrobce: Alienware
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 19 420,- Kč s DPH
Popis
Skvělý QD OLED výkon
Tento nový 68,58 cm (27") QHD monitor si můžete vychutnat dech beroucí QD-OLED snímky. Ponořte se do intenzivního grafiky, živými barvami, plynulou odezvou gamepadu, jednoduchou konektivitou a působivým designem v nových světech.
Úžasné QD-OLED snímky v QHD
Vychutnejte si vynikající výkon obrazovky s živými obrázky a sytými barvami. Ponořte se do nepřekonatelných virtuálních světů díky výborné přesnosti a brilanci barev.
Živý grafika
Velmi ostré snímky s realistickými barvami, díky pokrytí barvy 99,3 % podle DCI-P3 s přesností barev Delta Delta E pod 2.
Věrné kontrasty
Zažijte s nekonečným kontrastem, certifikací VESA True Black 400 a jasem špičkového jasu 1.000 cd/m² hluboké stíny a dechberoucí jas.
Pohodlné nošení
Hardwarové řešení ComfortView Plus pro nízké modré emise optimalizuje pohodlí očí a minimalizuje vychylování bez zkreslení barev.
Plynulejší pohyby, rychlejší reakce.....“; Action rychlejší
Vychutnejte si hry absolutně bez trhání díky rychlé opakovací frekvenci a reakční době. Vychutnejte si díky nejnovějším adaptivním Sync technologiím, jako je kompatibilní s NVIDIA® G-SYNC® a AMD FreeSync™ Premium pro a VESA AdaptiveSync, plynulé a nepřerušované hraní.
Navrženo pro hraní her
Užijte si pohodlné hraní s jedinečným designem, který byl vyvinut pro ergonomickou podporu, prostorově úspornou účinnost a všestrannou konektivitu – zabaleno v novém, tenkém Alienware v barvě „Interstellar Indigo“.
Displej s dlouhou životností
Vyspělý algoritmus KI v kombinaci s chladičem grafitových fólií zajišťuje optimální výkon pixelu a chrání obrazovku před nežádoucím zapálením.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 68,6 CM (27") QD OLED
Quad HD 2560 x 1440 pixelů 16:9
280 Hz 0,03 ms 250 cd/m² 1500000:1
NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync technologie bez blikání
F 25 kWh, 25,3 W.
Vlastnosti
- Quad HD 2560 x 1440 OLED, 68,6 cm (27"
0,03ms, 16:9, 250cd /m², 1500000:1
USB, HDMI, DisplayPort
Rozsah dodávky
- Také znám jako AW2725D
Kabel DisplayPort 1.4 - 1.8 m.
HDMI kabel, 1.8 m
USB 3.2 Gen 1 kabel pro odstream - 1.8 m
Hadřík na čištění, alienware
Software
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Rozměry | (š x v x h) 609.5 x 516.4 x 206 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | modrá |
| Kontrastní poměr | 1500000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 69.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 206 mm |
| Vnější výška | 516.4 mm |
| Vnější šířka | 609.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 67.8 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Vlastnosti displeje | OLED |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 280 Hz |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 2560 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: USB | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Technologie Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro · NVIDIA G-SYNC |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Nastavení pozice displeje | Otáčení · Výška · Náklon · Pivot (rotace) · Houpat |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | QHD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDR certifikace | VESA DisplayHDR 400 |
| S podporou HDR | Ano |
| Úhel naklonění | -5/+21 |
| Vlastnosti monitorů | držák VESA 100 x 100 mm · G-Sync · AMD RADEON FreeSync · Redukce modrého světla · výškově nastavitelný · High Dynamic Range (HDR) · sklápěcí · funkce Pivot · naklápěcí · Zámek Kensington |
| Technologie panelu | OLED |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 355.6 mm |
| Nastavení výšky | 110 mm |
| Hustota pixelů (ppi) | 111 |
| Rozteč pixelů | 0.229 mm |
| Úhel otočení | 20 ° |
| Příkon StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 25.3 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 0.03 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 5.95 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Barva nohou | Modrá |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3.92 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 609.5 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| LED indikátory | Ano |
| Nabíjecí port USB | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | DisplayPort HDMI USB typ a na USB typ B |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Počet USB downstream portů typu A | 1 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Maximální nastavitelná výška | 11 cm |
| Středový čep | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 27 - 470 kHz |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Délka kabelu DisplayPort | 1.8 m |
| Picture-by-Picture (PbP) | Ano |
| Typ nabíjecího portu | USB typ C |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barevná škála DCI-P3 | 99.3 % |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Displej HDR 400 True Black |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium pro |
| Neobsahuje | Arsen Rtuť PVC/BFR |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 25 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 25 kWh |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Podporované grafické rozlišení | 640 x 480 (VGA) 720 x 400 720 x 480 720 x 576 800 x 600 (SVGA) 1024 x 768 (XGA) 1152 x 864 (XGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 900 1920 x 1080 (HD 1080) 2560 x 1440 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 480p 576p 720p 1080i 1080p 1440p 2160p |
| HDMI | Ano |
| HDCP | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Režim obrazu | Uživatelská definice FPS DOBA, PO KTERÉ SE MÁ ZA TO, ŽE JE V SOULADU RPG Sport |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 9.09 kg |
| Plug and Play | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 9.64 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 6.14 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1.57 cm |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 280 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59 cm |
| Maximální spotřeba energie | 120 W |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.4 cm |
| Verze HDCP | 1.4/2.3 |