Acer B247WE5b LED monitor 61 cm (24 palec)1920 x 1200 Pixel, 16:10, 4 ms, IPS LED
Kód: C3521582
Výrobce: Acer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 505,- Kč s DPH
Popis
Ekologický displej
Tato řada je certifikována pro ENERGY STAR®, TCO a EPEAT, a odráží tak závazek Acer vůči životnímu prostředí. Skládá se z 85 % PCR a 5 % plastových zbytků z oceánů, přičemž balení je z 100 % recyklovatelného papíru.
Úplné ponoření
Bohatá produktivita na zcela nové úrovni s mimořádně vysokým rozlišením 4K1. Díky ostrým a srozumitelným textům, obrázkům a dalším obsahům je uživatelský zážitek optimalizován.
Videohovory jsou snadné
FHD-IR-Webcam1 splňuje všechny požadavky na zoom zoom a videokonference. Podporuje také Windows Hello. Tím se rychle a jednoduše nařítáte.
Flexibilní přizpůsobení
Design monitoru Ergostan1 umožňuje flexibilně naklápět obrazovku, otáčet a nastavit její výšku. Tak získáte ten nejlepší zorný úhel.
Záleží na detailech
Ať už upravíte fotografie nebo pracujete na video, 90% pokrytí barev DCI-P3 s až 1,07 miliardami barevných odstínů 1 poskytuje naprostou přesnost barev a lepší hloubku barev až do nejmenších detailů.
Ochrana očí
Tento monitor je vybaven technologií ochrany očí Acer VisionCare jako Acer BlueLightShield pro, Florkerless, Low Dimming a ComfyView.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 61 cm(24 palec)WUXGA, 1920 x 1200 Pixel, Doba reakce: 4 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): C (A - G)
Rozhraní: DisplayPort, HDMI™, VGA, naklápěcí, sklápěcí, vestavěný reproduktor
Vlastnosti
- Displej 61 cm (24") WUXGA (1920 x 1200) 100 Hz
Technologie panelového panelu: IPS (178°x178°) AMD Adaptive-Sync
Vstupy: DisplayPort, HDMI, VGA
Doba odezvy 4 ms
Jas: 300 cd /m²
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 533.5 x 548 x 186.1 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 61 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 50 mm |
| Rozměr, hloubka | 186.1 mm |
| Vnější výška | 548 mm |
| Vnější šířka | 533.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 61 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 24 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 Pixel |
| Formát obrazu | 16:10 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 100 Hz |
| Displej | 61 cm (24 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | C (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1200 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Oblast použití (PC) | domácnost |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | WUXGA (1920 x 1200 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | WUXGA |
| Dotykový displej | Ne |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · HDMI™ · VGA |
| Vlastnosti monitorů | naklápěcí · sklápěcí · vestavěný reproduktor |
| Technologie panelu | IPS LED |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 346.9 mm |
| Hudební výkon (max.) | 4 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Hodnota jasu | 300 cd/m² |
| Doba reakce | 4 ms |
| Napájení | 230 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Hmotnost | 5.44 kg |
| Kategorie produktu | LED monitor |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3.18 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 533.5 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Hloubka barev | 6 Bit |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | HDMI Výkon USB |
| Nastavení výšky | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Maximální nastavitelná výška | 16.5 cm |
| Středový čep | Ano |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99 % |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Doba odezvy (rychlá) | 1 ms |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT Silver |
| Jazyk nabídky OSD | Němčina Nizozemsky Angličtina Španělština Finština Francouzština Italština polština Ruština |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 10 kWh |
| Typ balení | Box |
| Verze výstupu DisplayPort | 1,2 |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| HDMI | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 85 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Počet OSD jazyků | 11 |
| Hmotnost včetně balení | 8 kg |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 17.8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 17.8 cm |