Acer B277UGb LCD monitor 68.6 cm (27 palec)2560 x 1440 Pixel, 16:9, 4 ms, IPS LCD
Kód: C3521603
Výrobce: Acer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 366,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 68.6 cm(27 palec)QHD, 2560 x 1440 Pixel, Doba reakce: 4 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): E (A - G)
Rozhraní: DisplayPort, HDMI™, naklápěcí, sklápěcí, High Dynamic Range (HDR), vestavěný reproduktor
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 68.6 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 2560 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Oblast použití (PC) | domácnost |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | QHD |
| Dotykový displej | Ne |
| S podporou HDR | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · HDMI™ |
| Vlastnosti monitorů | naklápěcí · sklápěcí · High Dynamic Range (HDR) · vestavěný reproduktor |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Hudební výkon (max.) | 4 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Hodnota jasu | 350 cd/m² |
| Doba reakce | 4 ms |
| Napájení | 230 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Kategorie produktu | LCD monitor |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Barva nohou | Černá |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Stojan v ceně | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort HDMI |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Maximální nastavitelná výška | 16.5 cm |
| Středový čep | Ano |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99 % |
| AMD FreeSync | Ne |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 31 - 177,6 kHz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT zlatá TCO |
| Jazyk nabídky OSD | Němčina Nizozemsky Angličtina Španělština Finština Francouzština Italština polština Ruština |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 21 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 37 kWh |
| Standard barevného gamutu | SRGB |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| HDMI | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 85 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Počet OSD jazyků | 11 |
| Otočný úhel | -90 - 90 ° |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 120 Hz |