Acer B278UGb LCD monitor 68.6 cm (27 palec)2560 x 1440 Pixel, 16:9, 4 ms, IPS LCD
Kód: C3521607
Výrobce: Acer
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 150,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 68.6 cm(27 palec)QHD, 2560 x 1440 Pixel, Doba reakce: 4 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): D (A - G)
Rozhraní: DisplayPort, HDMI™, High Dynamic Range (HDR)
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 100000000 : 1 |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 68.6 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | D (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 2560 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Oblast použití (PC) | kancelář |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | QHD |
| Dotykový displej | Ne |
| S podporou HDR | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · HDMI™ |
| Vlastnosti monitorů | High Dynamic Range (HDR) |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Mikrofon | Ano |
| Hodnota jasu | 350 cd/m² |
| Doba reakce | 4 ms |
| Napájení | 230 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Kategorie produktu | LCD monitor |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Audio výstup | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72 % |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT zlatá TCO |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 17 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 43 kWh |
| Standard barevného gamutu | NTSC |
| HDMI | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |