Arzopa E1 Dual Screen Přenosný monitor 39.6 cm (15.6 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 25 ms, IPS LCD
Kód: C3527731
Výrobce: Arzopa
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 412,- Kč s DPH
Popis
FHD IPS obrazovka
Displej je vybaven velkým, vynikajícím 39,6 cm / 15,6" IPS displejem s 100% Color módem RGB a maximálním jasem 250 nit a 16:9. Díky rozlišení 1920 x 1080 s frekvencí 60 Hz poskytuje detailní a kontrastní reprodukci obrázků, videí a dokumentů. Je vybaven technologií Low Blue Light šetřící oči.
Plug and Play
Není zapotřebí žádná App ani ovladač. Pokud je přístroj Quell vybaven portem USB-C® s plnou funkčností, potřebujete pouze kabel USB-C® k napájení a současně přenos videosignálu. Na jiných zařízeních lze napájet také alternativně pomocí USB-a a HDMI.
Šířka kompatibility
Díky dvěma konektorům USB-C® můžete monitor snadno připojit k většině PC, Mac a mnoha konzolím (Xbox, Nintendo Switch, PS4, PS5). Navíc integrovaný mini HDMI konektor umožňuje dodatečnou kompatibilitu s mnoha dalšími zařízeními.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 39.6 cm(15.6 palec)1920 x 1080 Pixel, Doba reakce: 25 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): E (A - G)
Rozhraní: HDMI™, USB-C® (DP Alt Mode), USB-C®, USB-A, Redukce modrého světla, rozlišení Full HD, vestavěný reproduktor
Vlastnosti
- Režim monitoru 4 v 1: Rozšířený režim, zrcadlový režim, Join režim, Flip režim (měření gravitační síly)
2 15,6" LCD panely
Jas 250 cd /m²
Kontrastní poměr 1200:1
100% barevná RGB
89° ultraširší zorný úhel
obnovovací frekvence obrazu 60 Hz
Rozlišení Full HD 1920 x 1080 pixelů
16,7 milionů barev (8 bit)
Integrovaný duální 1W reproduktor
Podpora HDR
16 W příkon v provozu
Spotřeba proudu 1 W v pohotovostním režimu
Vícejazyčná OSD (13 jazyků)
Kompatibilní s PS4, XBOX, Nintendo Switch, PC, tablet, laptopy, TV Box a digitální fotoaparáty
Tlačítka Power a Return
Nastavení hlasitosti a jasu
Mini HDMI konektor
USB-C připojení s podporou Power Delivery a DisplayPort
Sekundární USB-C připojení
Síťový adaptér 30 W je součástí dodávky
Rozsah dodávky
- Dual display přenosné na displej
- USB nabíječka
- Napájecí zdroj
- .
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 355.5 x 435 x 9.3 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 39.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | - 23 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1200 : 1 |
| Kontrastní poměr | 800 : 1 |
| Rozměr, hloubka | 9.3 mm |
| Vnější výška | 435 mm |
| Vnější šířka | 355.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 15.6 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 15 palec |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Displej | 39.6 cm (15.6 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: USB | 1 x |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · USB-C® (DP Alt Mode) · USB-C® · USB-A |
| Vlastnosti monitorů | Redukce modrého světla · rozlišení Full HD · vestavěný reproduktor |
| Jazyky OSD | Němčina · Angličtina |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Povrchová úprava obrazovky | Neoslňující |
| Teplota barvy | 6500 K |
| Hudební výkon (max.) | 2 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 6 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Doba reakce | 25 ms |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Kategorie produktu | LCD monitor |