Arzopa Přenosný monitor 35.6 cm (14 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 25 ms, IPS LCD
Kód: C3540246
Výrobce: Arzopa
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 420,- Kč s DPH
Popis
Druhý monitor
Přenosný monitor ARZOPA funguje skvěle jako váš druhý monitor a zlepšuje vaši efektivitu práce. Mnoho úkolů lze účinněji zpracovat díky dodatečné dostupné ploše obrazovky ve srovnání s neustálým přechodem mezi otevřenými okny aplikace.
FHD IPS obrazovka
Displej je vybaven velkým, brilantním 14" IPS displejem s 100% Color módem a maximálním jasem 250 cd / amax. Díky rozlišení Full HD 1080P s frekvencí 60 Hz poskytuje detailní a kontrastní reprodukci obrázků, videí a dokumentů. Je vybaven technologií Low Blue Light šetřící oči.
Plug and Play
Není zapotřebí žádná App ani ovladač. Pokud je přístroj Quell vybaven portem USB-C® s plnou funkčností, potřebujete pouze kabel USB-C® k napájení a současně přenos videosignálu. Na jiných zařízeních lze napájet také alternativně pomocí USB-a a HDMI.
Šířka kompatibility
Díky dvěma konektorům USB-C® můžete monitor snadno připojit k většině PC, Mac a mnoha konzolím (Xbox, switch, PS4, PS5). Navíc integrovaný mini HDMI konektor umožňuje dodatečnou kompatibilitu s mnoha dalšími zařízeními.
Vnější odolnost, vnitřní bezpečnost
Neobstará se o váš přenosný monitor, protože je ukrytý v ochranném pouzdře, které bylo vyvinuto pro zabezpečení vašeho zařízení. Pouzdro chrání před menšími nárazy a poškrábáním a nabízí modelu A1S péči a ochranu, kterou si zaslouží.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Úhlopříčka obrazovky 35.6 cm(14 palec)1920 x 1080 Pixel, Doba reakce: 25 ms, Třída energetické účinnosti (kalk.): A (A - G)
Rozhraní: HDMI™, USB-C® (DP Alt Mode), USB-A, Redukce modrého světla, vestavěný reproduktor, rozlišení Full HD, otočný do formátu na výšku
Rozsah dodávky
- Přenosný monitor
NAPÁJECÍ KABEL USB A / USB-C®
Kabel USB-C® na USB-C®
MINI HDMI/HDMI KABEL
.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 320 x 192 x 9.3 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 35.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | - 23 palec |
| Barva | šedá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Rozměr, hloubka | 9.3 mm |
| Vnější výška | 192 mm |
| Vnější šířka | 320 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 14 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 14 palec |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Displej | 35.6 cm (14 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | A (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: USB | 1 x |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| S podporou HDR | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · USB-C® (DP Alt Mode) · USB-A |
| Vlastnosti monitorů | Redukce modrého světla · vestavěný reproduktor · rozlišení Full HD · otočný do formátu na výšku |
| Jazyky OSD | Němčina · Angličtina |
| Technologie panelu | IPS LCD |
| Povrchová úprava obrazovky | Neoslňující |
| Hudební výkon (max.) | 2 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 5 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Doba reakce | 25 ms |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Hmotnost | 620 g |
| Kategorie produktu | LCD monitor |