Iiyama G-MASTER herní monitor 68.6 cm (27 palec)1920 x 1080 Pixel, 16:9, 1 ms, IPS LED
Kód: C3644668
Výrobce: Iiyama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 772,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Získeš tak konkurenční výhodu, kterou potřebujete k využití plného herního potenciálu - s 27" herním monitorem GB2771HSU s rozlišením Full HD (1920 x 1080). Mimořádně rychlá reakční doba MPRT 0.4 ms a obnovovací frekvence 240 Hz zajišťují extra tekutý gamepad. Díky kompatibilitě s NVIDIA G-SYNC si můžete vybrat bleskové zlomy a nemusíte už se obávat o Ghosting efektech nebo opotřebení. Schopnost přizpůsobit jas a tmavé barevné odstíny pomocí funkce Black Tuner zajišťuje lepší zobrazení ve šatných oblastech a technologie IPS panel zaručuje vynikající kvalitu obrazu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 68,6 cm (27") LED IPS
4K Ultra HD 2560 x 1440 pixelů 16:9
144 Hz 1 ms 350 cd/m² 1500:1
NVIDIA G-SYNC technologie bez blikání
D 17 kWh, 17 W.
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 612 x 553.5 x 213 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 63.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 213 mm |
| Vnější výška | 553.5 mm |
| Vnější šířka | 612 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 68.6 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 240 Hz |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 1920 x 1080 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Technologie Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC · VESA Adaptive-Sync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDCP | Ano |
| S podporou HDR | Ano |
| Vlastnosti monitorů | výškově nastavitelný · sklápěcí · funkce Pivot · G-Sync · držák VESA 100 x 100 mm · vestavěný reproduktor · Redukce modrého světla · Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání) |
| Technologie panelu | IPS LED |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 357 mm |
| Nastavení výšky | 150 mm |
| Rozteč pixelů | 0.311 mm |
| Hudební výkon (max.) | 4 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.3 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 19 W |
| Hodnota jasu | 350 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 1 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 5.6 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3.8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 612 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Hloubka barev | 8 Bit |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| DDC/CI | Ano |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort HDMI USB |
| Nastavení výšky | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB typ B. |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Certifikace | CE, TÜV, EAC, PSE, RoHS podpora, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Maximální nastavitelná výška | 15 cm |
| Středový čep | Ano |
| Ghosting | 25 % |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Vstupní proud | 1,5 A |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 285 kHz |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Délka kabelu DisplayPort | 1.8 m |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Typ NVIDIA G-SYNC | Kompatibilní s G-SYNC |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Jazyk nabídky OSD | Multi |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 19 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 29 kWh |
| Doba odezvy (MPRT) | 0.4 ms |
| HDMI | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Počet OSD jazyků | 10 |
| Hmotnost včetně balení | 8.2 kg |
| Otočný úhel | 0 - 90 ° |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Délka napájecího kabelu | 1.8 m |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 240 Hz |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.6 cm |