Iiyama G-MASTER herní monitor 68.6 cm (27 palec)2560 x 1440 Pixel, 16:9, 0.5 ms
Kód: C3644669
Výrobce: Iiyama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 102,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Získaj konkurenční výhodu, kterou Su potřebovala pro využití plného herního potenciálu - s 27" herním monitorem G2771QS s rozlišením WQHD (2560 x 1440). Mimořádně rychlá reakční doba MPRT 0.5 ms a obnovovací frekvence obrazu 200 Hz zajišťují plynulý gamepad. Díky kompatibilitě s NVIDIA G-SYNC si můžete vybrat bleskové zlomy a nemusíte už se obávat o Ghosting efektech nebo opotřebení. Schopnost přizpůsobit jas a tmavé barevné tóny pomocí funkce Black Tuner zajišťuje lepší zobrazení ve stínách a technologie IPS panel zaručuje vynikající kvalitu obrazu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 68,6 cm (27") Fast IPS
Wide Quad HD 2560 x 1440 pixelů 16:9
200 Hz 350 cd/m² 1200:1
NVIDIA G-SYNC technologie bez blikání
E 21 kWh 21 W.
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 613.5 x 445.5 x 192.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 68.6 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 24 palec - 29 palec |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 80000000 : 1 |
| Kontrastní poměr | 1200 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 63.5 mm |
| Rozměr, hloubka | 192.5 mm |
| Vnější výška | 445.5 mm |
| Vnější šířka | 613.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 68.6 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 27 palec |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 Pixel |
| Typ displeje | 16:09 |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 200 Hz |
| Displej | 68.6 cm (27 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | E (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 2560 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Technologie Adaptive-Sync | NVIDIA G-SYNC · VESA Adaptive-Sync |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivená obrazovka | Ne |
| Nastavení pozice displeje | Náklon |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | WQHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | WQHD |
| Dotykový displej | Ne |
| HDCP | Ano |
| S podporou HDR | Ano |
| Formát HDR | HDR10 |
| Úhel naklonění | -3.5/+21.5 |
| Vlastnosti monitorů | G-Sync · Redukce modrého světla · Technologie Flicker Free (pro potlačení blikání) · vestavěný reproduktor · držák VESA 100 x 100 mm · naklápěcí · High Dynamic Range (HDR) |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 358.5 mm |
| Rozteč pixelů | 0.233 mm |
| Hudební výkon (max.) | 4 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 21 W |
| Hodnota jasu | 350 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 0.5 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 4.4 kg |
| Kategorie produktu | herní monitor |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3.9 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 613.5 mm |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Hloubka barev | 10 Bit |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| DDC/CI | Ano |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort HDMI |
| Nastavení výšky | Ne |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Certifikace | CE, TÜV, EAC, PSE, RoHS podpora, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Ghosting | 25 % |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Vstupní proud | 1,5 A |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 320 kHz |
| Délka HDMI kabelu | 1.8 m |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Délka kabelu DisplayPort | 1.8 m |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podpora VESA Adaptive Sync | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Typ NVIDIA G-SYNC | Kompatibilní s G-SYNC |
| Jazyk nabídky OSD | Multi |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 21 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 36 kWh |
| Doba odezvy (MPRT) | 0.5 ms |
| HDMI | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80 % |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Počet OSD jazyků | 12 |
| Hmotnost včetně balení | 6.6 kg |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Délka napájecího kabelu | 1.8 m |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 200 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59.7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33.6 cm |