Viewsonic VG3419C-2 LED monitor 86.4 cm (34 palec)3440 x 1440 Pixel, 21:9, 3.5 ms, VA LED
Kód: C3742078
Výrobce: Viewsonic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 255,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Monitor ViewSonic VG3419C-2 má velký 34" displej s širokým rozlišením 3440 x 1440 a nabízí působivý vizuální zážitek. Mimořádně široké postranní poměry 21:9 a zakřivení 1500R vytvářejí immerzivní sledovací prostředí jak pro hry, tak pro produktivní úkoly. Vychutnejte si živé barvy s podporou 16,7 milionů barev a barevná hloubka 105 % RGB. Technologie jako AMD FreeSync Premium, Flicker-Free a Blue Light filtr přispívají k tomu, že při delším používání oči méně namáhání. Tento ekologický monitor má certifikaci ENERGY STAR a zaručuje uživatelům výkon a energetickou účinnost.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Zahnutý 34" displej pro působivý zážitek
Native rozlišení 3440 x 1440 s živým barevným zobrazením
Technologie Adaptive-Sync pro plynulý gamepad
Integrovaný KVM přepínač pro snadné ovládání více zařízení
ENERGY STAR certifikace pro energetickou účinnost
Rozsah dodávky
- ViewSonic VG3419C-2
Kabel USB-C
HDMI kabel
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 808 x 363.92 x 118.29 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 86.4 cm |
| Kategorie displeje (TV) | 33 palec - 37 palec |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 118.29 mm |
| Vnější výška | 363.92 mm |
| Vnější šířka | 808 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 86.4 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 34 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 34 palec |
| Typ displeje | 120 Hz |
| Formát obrazu | 21:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Displej | 86.4 cm (34 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Rozlišení (max.) | 3440 x 1440 Pixel |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: USB | 4 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Oblast použití (PC) | hraní her |
| Zakřivení obrazovky | 1500R |
| Zakřivená obrazovka | Ano |
| Nastavení pozice displeje | Houpat · Výška · Náklon |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | UWQHD (3440 x 1440 Pixel) |
| Mód rozlišení displeje | UWQHD |
| Dotykový displej | Ne |
| S podporou HDR | Ano |
| Formát HDR | HDR10 |
| Úhel naklonění | -5/+20 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort · USB B · USB-C® · USB-A · HDMI™ |
| Vlastnosti monitorů | High Dynamic Range (HDR) · rozlišení Ultra WQHD · zakřivený displej · držák VESA 100 x 100 mm · vestavěný reproduktor · Zámek Kensington · výškově nastavitelný · naklápěcí · sklápěcí |
| Technologie panelu | VA LED |
| Nastavení výšky | 150 mm |
| Úhel otočení | 90 ° |
| Hodnota jasu | 300 cd/m² |
| Doba reakce | 3.5 ms |
| Napájení | 230 V |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm VESA Standard |
| Hmotnost | 7.9 kg |
| Kategorie produktu | LED monitor |