Iiyama 32 Bonded PCAP Anti-glare Bezel Free 40 displej Digital Signage Energetická třída (EEK2021): F (A - G) 80 cm 31.5 palec 1920 x 1080 Pixel 24/7
Kód: C3330806
Výrobce: Iiyama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 33 721,- Kč s DPH
Popis
Prožijte interaktivní dotykový displej All in One, který kombinuje ty nejlepší technologie PCAP s všestranností a možnostmi operačního systému Android a umožňuje přímou instalaci aplikací snadno přizpůsobit vašim potřebám. Nabízí výkonný a přesto flexibilní obslužný zážitek a podporuje kreativní komunikaci s výhodami bezpečné a snadno ovladatelné dotykové obrazovky. Elegantní design skla Edge-to-Edge TF3239AS-B1AG se hodí k integraci do mnoha prostředí, v nichž je zapotřebí propracovaného designu a funkcí, jako jsou konferenční místnosti, maloobchodní prodejny a kiosky. Integrovaná iSignage² CMS (Content Management System) vám poskytne naprostou bezpečnost a kontrolu nad svým homešingem a reklamou. Díky aplikaci App Eshare můžete ve svém podniku nebo škole snadno vytvářet nápady a efektivně je sdílet. Aplikace App Eshare navíc umožňuje snadné použití bezdrátových médií, zatímco funkce signál Failover zajišťuje, že obsah je vždy aktivně zobrazován přes vámi zvolené vstupy. Pro snadnou integraci lze TF3239AS-B1AG vybavit volitelnými externími montážními držáky ( OMK4-4 ).
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C. Logo „CI Plus“ je značkou produktů CI Plus LLP. Všechny údaje jsou bez záruky. Změny designu a technických specifikací výrobce jsou vyhrazeny.
Vybavení
- Dotykový LED IPS displej 80 cm (31.5")
Full HD 1920 x 1080 pixelů 16:9
60 Hz 8 ms 500 cd/m² 1200:1
F 31 kWh, 50 W.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 746.2 x 440.7 x 62.4 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 80 cm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 62.4 mm |
| Vnější výška | 440.7 mm |
| Vnější šířka | 746.2 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 80 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 31.5 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 31 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Technologie displeje | LED |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 60 Hz |
| Displej | 80 cm (31.5 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | F (A - G) |
| Vylepšení obrazu | 60 Hz |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: USB | 3 x |
| Krytí | IP65 |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ano |
| HDCP | Ano |
| Doba běhu (panel) | 24/7 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Hudební výkon (max.) | 20 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 50 W |
| Hodnota jasu | 500 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 8 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| VESA norma | 200 x 200 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Hmotnost | 13.2 kg |
| Kategorie produktu | displej Digital Signage |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Vícedotykový | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Počet současných doteků | 40 |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| RS-232C | Ano |
| Hloubka barev | 8 Bit |
| Aktivní plocha displeje (š x v) | 698,4 x 392,8 mm |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Povrch displeje | matný |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dodávané kabely | AC DisplayPort HDMI USB |
| DVI port | Ne |
| Objem balení | 16600 cm³ |
| Včetně baterií pro dálkový ovladač | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Certifikace | TCO Certified, CB, TÜV, EAC, RoHS support, ERP, WEEE, REACH |
| Tvrdost povrchu | 7 H |
| Ghosting | 25 % |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 28 - 160 kHz |
| Port USB Touch | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Stručný návod | Ano |
| Jazyk nabídky OSD | Čeština Dánština Němčina Nizozemsky Angličtina Španělština Finština Francouzština Italština polština Ruština Slovinština |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 31 kWh |
| Polohová přesnost | 2.5 mm |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Baterie | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Počet OSD jazyků | 13 |
| Hmotnost včetně balení | 16.6 kg |
| Verze operačního systému | 11 |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Technologie dotykové obrazovky | Kapacitní systém projektu |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 2.2 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 2.2 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2.2 cm |
| Tloušťka skla | 3 mm |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69.8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39.3 cm |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex A53 + Cortex A73 |