Iiyama ProLite displej Digital Signage Energetická třída (EEK2021): G (A - G) 163.9 cm 64.5 palec 3840 x 2160 Pixel 18/7
Kód: C3450515
Výrobce: Iiyama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 39 443,- Kč s DPH
Popis
TE6513A-B1AG je velmi moderní interaktivní 4K UHD displej s certifikací Google Google EDLA, výkon a přesnost. Je vybaven LCD displejem s Zero-Gap Air Bonding pro eliminaci parallaxe a PureTouch IR+ s palm Rejection.
Model iWare 21E, poháněný operačním systémem Android 14-EDLA, Wi-Fi-6 s Bluetooth 5.0 a iControl DMS, se snadno integruje do vašeho ekosystému.
Vychutnejte si bezdrátové uvolnění a distribuci obsahu s intuitivní aplikací App IShare, která podporuje produktivní brainstorming a efektivní spolupráci ve vaší společnosti nebo vzdělávacím zařízení. A díky pohybovému senzoru PIR přitom ušetříte i energii.
Díky tomu se tento displej stává nepostradatelným úhelným kamenem, který přemýšlí o pokroku, komunikaci a spolupráci vašeho podniku nebo vzdělávacího zařízení.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C. Logo „CI Plus“ je značkou produktů CI Plus LLP. Všechny údaje jsou bez záruky. Změny designu a technických specifikací výrobce jsou vyhrazeny.
Vybavení
- Uvnitř interaktivní plochá obrazovka černá
163,8 cm (64.5") 3840 x 2160 pixelů 450 cd/m²
Dotykový displej 8 ms
Ethernet/LAN Wi-Fi
Vestavěné reproduktory 40 W.
Rozsah dodávky
- Síťový kabel (EU 3M, UK 3M)
USB kabel (3m)
Kabel HDMI, délka 3m
Dotykové pero x4 (dvojité funkční hroty, antibakteriální vrstva)
Pokyny (pokyny pro uvedení do provozu, bezpečnostní pokyny)
Držák na zeď (VESA 600 x 400)
Upevňovací úhelník pro webkameru
Dálkové ovládání (včetně baterie) - 2x baterie AAA
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 1489 x 891.5 x 87 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 163.8 cm |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1200 : 1 |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 87 mm |
| Rozměr, hloubka | 87 mm |
| Vnější výška | 891.5 mm |
| Vnější šířka | 1489 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 163.9 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 64.5 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 64 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Displej | 163.8 cm (64.5 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 3 x |
| Rozhraní: USB | 1 x |
| Počet jader procesoru | 4 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 3 x |
| Ovládání (Digital Signage) | dálkové ovládání |
| Vlastnosti digitálního signálu | Design s "tenkým rámečkem" · integrován reproduktor · připojovací místo OPS |
| Rozlišení obrazovky HD a v pixelech | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Dotykový displej | Ano |
| Síťová / internetová funkce | WiFi |
| Doba běhu (panel) | 18/7 |
| Kapacita paměti | 128 GB |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 891.5 mm |
| Rozestup pixelů (H) | 0.372 mm |
| Rozestup pixelů (V) | 0.372 mm |
| Hmotnost (bez patky) | 39.4 kg |
| Počet HDMI připojení | 2 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Příkon StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 182 W |
| Frekvence procesoru | 1.4 GHz |
| Jasnost | 500 cd/m² |
| Hodnota jasu | 450 cd/m² |
| Doba reakce | 8 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| VESA norma | 600 x 400 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| WiFi (TV) | integrované |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | displej Digital Signage |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1,2 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Počet současných doteků | 40 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| RS-232C | Ano |
| Aktivní plocha displeje (š x v) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Dodávané kabely | HDMI Výkon USB |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 40 W |
| Orientace | Svisle |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 2 |
| USB port | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počítačový systém | Ano |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Účel | Vzdělávání |
| Tvrdost povrchu | 7 H |
| Počet stylusů | 4 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 135 kHz |
| Slot modulu OPS | Ano |
| Počet vstupních HDMI portů | 2 |
| Počet výstupních HDMI portů | 1 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Jazyk nabídky OSD | Čeština Dánština Němčina Nizozemsky Angličtina Španělština Finština Francouzština Italština polština Ruština Slovinština |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 182 kWh |
| Přesnost polohování | 1 mm |
| Design výrobků | Interaktivní plochá obrazovka |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| HDCP | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Počet OSD jazyků | 13 |
| Hmotnost včetně balení | 48.5 kg |
| Verze operačního systému | 14 |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Technologie dotykové obrazovky | IR technologie PureTouch |
| Stylus | Ano |
| Tloušťka skla | 3.2 mm |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Verze HDCP | 2,3 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A73 |