Iiyama ProLite displej Digital Signage 25.5 cm 10.1 palec 1280 x 800 Pixel 24/7
Kód: C3644671
Výrobce: Iiyama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 216,- Kč s DPH
Popis
ProLite TW1023AS-B3P je inteligentní a intuitivní 10.1" (25.5 cm) dotykový PC, který je vyvinut pro prostředí s vysokou frekvencí, jako jsou konferenční místnosti, infostanice nebo gastronomické prostory. Jeho 10-bodová technologie PCAP-Touch zajišťuje bezproblémovou a přesnou interakci. Vybaven operačním systémem Android 13 a výkonným hardwarem umožňuje snadnou instalaci aplikací přímo na zařízení a představuje tak komplexní řešení All-in-One. Díky Power over Ethernet (PoE) se data i proud přenášejí přes jediný kabel, čímž se was instalace zjednoduší a odpadá nutnost použití dalších kabelů. Díky integrovanému mikrofonu a reproduktorům nabízí TW1023AS-B3P bezproblémovou, moderní interakci v každém prostředí. Kromě toho lze snadno integrovat do iSignage² , systému správy obsahu Iiyama (CMS) a budete mít plnou kontrolu nad svými velvyslanectvími a reklamou, a to jak na šířku, tak na výšku, a na pozici „Face-up“. Společně s vestavěnou 5 megapixelovou kamerou, mikrofonem a reproduktory nabízí neomezené interaktivní možnosti instalace.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C. Logo „CI Plus“ je značkou produktů CI Plus LLP. Všechny údaje jsou bez záruky. Změny designu a technických specifikací výrobce jsou vyhrazeny.
Vybavení
- Kiosk design černá
25,6 cm (10.1") 1280 x 800 pixelů 385 cd/m²
Dotykový displej 25 ms
Ethernet/LAN Wi-Fi
Vestavěné reproduktory 3 W.
Rozsah dodávky
- Připojovací kabel
- Uživatelská příručka.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Rozměry | (š x v x h) 255 x 172 x 30.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 25.7 cm |
| Barva | černá |
| Kontrastní poměr | 1000 : 1 |
| Rozměr, hloubka | 30.5 mm |
| Vnější výška | 172 mm |
| Vnější šířka | 255 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 25.5 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 10.1 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 10 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1280 x 800 Pixel |
| Formát obrazu | 16:10 |
| Displej | 25.7 cm (10.1 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Rozhraní: USB | 4 x |
| Počet jader procesoru | 4 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 1 x |
| Ovládání (Digital Signage) | dotyková obrazovka |
| Vlastnosti digitálního signálu | vícedotkový (Multi-Touch) · Android™ · integrován reproduktor · Režim kiosku |
| Mód rozlišení displeje | HD |
| Dotykový displej | Ano |
| Síťová / internetová funkce | WiFi · LAN |
| Doba běhu (panel) | 24/7 |
| Kapacita paměti | 32 GB |
| Mikrofon | Ano |
| Rozteč pixelů | 0.169 mm |
| Počet HDMI připojení | 1 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Hudební výkon (max.) | 3 W |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 18 W |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Jasnost | 450 cd/m² |
| Hodnota jasu | 450 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Externí |
| Doba reakce | 25 ms |
| Rozsah vstupního napětí | 12 V |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Procesor/model | RK3568 |
| VESA norma | 100 x 100 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 160 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 160 ° |
| Hmotnost | 800 g |
| WiFi (TV) | integrované |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | displej Digital Signage |
| Vícedotykový | Ano |
| Počet RJ-45 portů | 1 |
| Počet současných doteků | 10 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Hloubka barev | 8 Bit |
| Aktivní plocha displeje (š x v) | 216,6 x 135,4 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Počet portů Micro-USB | 1 |
| Dodávané kabely | AC |
| Orientace | Horizontálně/vertikálně |
| Šířka palety | 2.15 m |
| Délka palety | 100 cm |
| Výška palety | 120 cm |
| Napájecí konektor | Ano |
| DVI port | Ne |
| USB port | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Certifikace | CE, EAC, RoHS support, ERP, WEEE, REACH, UKCA |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Účel | Univerzální |
| Tvrdost povrchu | 6 H |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| PC audiovstup | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ERP |
| Certifikáty shody | Označení CE EAC REACH RoHS UKCA WEEE |
| Design výrobků | Digitální Signage plochá obrazovka |
| Počet megapixelů | 5 MP |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Počet Mini HDMI portů | 1 |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Počet na paletě | 256 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 1.36 kg |
| Verze operačního systému | 13 |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Technologie dotykové obrazovky | Kapacitní systém projektu |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Tloušťka skla | 1.25 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 21.7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 13.5 cm |