Iiyama displej Digital Signage Energetická třída (EEK2021): G (A - G) 163.9 cm 64.5 palec 3840 x 2160 Pixel
Kód: C3729158
Výrobce: Iiyama
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 52 425,- Kč s DPH
Popis
Elegance a funkčnost se spojují v ProLite TE6515A-B2AG. Tento 64.5" (163.9 cm) 4K UHD panel nabízí nejen přesnost a výkon, ale také kvalitní vzhled. Přístroj TE6515A nabízí jedinečný design díky tlačítku pro zapnutí a vypnutí. Integrovaný držák kolíků a elegantní dolní rám pro materiál, ve kterém jsou umístěny vysoce kvalitní přední reproduktory. Je více než jen přístroj - je součástí místnosti. Ve spojení s technologií DeepContrast-IR+++= s rozpoznáním ruční plochy nabízí displej plynulý a přirozený dopis na optical Bonding LCD, který eliminuje pohybové paraaly a zprostředkovává intuitivní ovládání psaní. Poháněný iWare 21E s Android 14 (certifikováno EDLA), lze displej snadno integrovat do Google Google prostředí. Funkce jako WiFi6, Bluetooth 5.0, NFC čtečky a PIR senzor pohybu zajišťují další připojení, energetickou účinnost a kontrolu přístupu. S iControl (DMS), iShare & Eshare (bezdrátové uvolnění obrazovky) podporuje TE6515A bezproblémovou týmovou práci bez ohledu na to, zda máte prezentovat, vyučovat nebo brazilské normy. TE6515A-B2AG není jen interaktivní displej, ale také středobodem pro připojení, kreativitu a spolupráci, vše v rafinovaném, moderním designu.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C. Logo „CI Plus“ je značkou produktů CI Plus LLP. Všechny údaje jsou bez záruky. Změny designu a technických specifikací výrobce jsou vyhrazeny.
Vybavení
- Kiosk design
163,8 cm (64.5") 550 cd /m²
Dotykový displej 6,5 ms
Ethernet/LAN Wi-Fi
Vestavěné reproduktory
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Bluetooth | Ano |
| Rozměry | (š x v x h) 1489.1 x 911.8 x 87.1 mm |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 163.8 cm |
| Hloubka přístroje (bez stojanu) | 87.1 mm |
| Rozměr, hloubka | 87.1 mm |
| Vnější výška | 911.8 mm |
| Vnější šířka | 1489.1 mm |
| Úhlopříčka displeje (v cm) | 163.9 cm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 64.5 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 64 palec |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Displej | 163.8 cm (64.5 palec) |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | G (A - G) |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: USB | 4 x |
| Dotykový displej | Ano |
| HDCP | Ano |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Kapacita paměti | 128 GB |
| Mikrofon | Ano |
| Výška přístroje (bez podstavce) | 911.8 mm |
| Hmotnost (bez patky) | 43.5 kg |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.3 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 0.5 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 170 W |
| Hodnota jasu | 550 cd/m² |
| Typ síťového zdroje | Interní |
| Doba reakce | 6.5 ms |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| VESA norma | 600 x 400 mm |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Hmotnost | 43.5 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | displej Digital Signage |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Počet současných doteků | 40 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| RS-232C | Ano |
| Aktivní plocha displeje (š x v) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC USB HDMI |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Orientace | Horizontální |
| Slot OPS | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet barev displeje | 1,07 miliard barev |
| Kompatibilní operační systémy | All Iiyama monitors are Plug & Play a kompatibilní s Windows a Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Tvrdost povrchu | 7 H |
| Počet stylusů | 4 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 135 kHz |
| Slot modulu OPS | Ano |
| Počet vstupních HDMI portů | 1 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Verze USB Power Delivery až do | 100 W |
| Stručný návod | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT ERP EPEAT bronz |
| Jazyk nabídky OSD | CAT Čeština Dánština Němčina Angličtina Španělština Estonština Finština Francouzština maďarský Italština Litevština Norština Nizozemsky polština Ruština Švédština |
| Barva rámečku | Černá |
| Certifikáty shody | CB Označení CE EAC REACH RoHS TÜV mark WEEE |
| Design výrobků | Kiosk design |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Počet na paletě | 4 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 47.4 kg |
| Verze operačního systému | 14 |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1.67 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 3.43 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 4.67 cm |
| Stylus | Ano |
| Tloušťka skla | 3.2 mm |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex A53 + Cortex A72 |