ASRock Z690D4U-2L2T/G5 Základní deska Socket (PC) #####Intel® 1700 Tvarový faktor Micro-ATX Čipová sada základní desky Intel® Z690
Kód: C3531325
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 29 930,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 1700 Intel® Intel ® Celeron®, Intel® Pentium®
Intel Z690 server micro ATX
DDR5 SDRAM 4, STMÍVATELNÝ
HDD & SSD M.2, SATA III
ASPEED AST2600
Typ BIOS: AMI ACPI verze 6.4
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Micro-ATX (9.6" x 9.6")
Supports 12th & 13th Gen. Intel Intel® Core™, Pentium® and Celeron® series processors
4 sloty pro stmívání (2DPC), supports DDR5 non-ECC UDIMM
1 PCIe5.0 x16, 1 PCIE4.0 x4, 1 PCIe3.0 x 1
3 OCuLink (PCIe4.0 x4), 1 OCuLink (PCIe4.0 x4 nebo 4 SATA 6Gb/s)
1 M.2 (PCIe3.0 x4)
2 RJ45 (10GbE) by Intel® X710
2 RJ45 (1GbE) by Intel® i210
Up to 8 SATA 6Gb/s
1 VGA, 1 HDMI, 1 DisplayPort
Vzdálená správa (IPMI)
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 244 mm |
| Typ grafiky | ASPEED |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 8 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · DisplayPort · HDMI™ · USB 2.0 · VGA |
| Čipová sada základní desky | Intel® Z690 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 4 x |
| Tvarový faktor | Micro-ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | #####Intel® 1700 |
| Oblasti použití | server |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Počet sériových portů | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Kompatibilní procesory | Intel® Celeron® Intel® Pentium® |
| Typ BIOSu | AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Řadič LAN | Intel i210 Intel ®® X710 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2,8 |
| Konektor TPM | Ano |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| Grafická karta | AST2600 |
| ACPI verze | 6,4 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 90 % |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Sledování stavu počítače | Ventilátor Teplota |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x 64 Windows 11 x 64 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |


