ASRock AM5D4ID-2T/BCM Základní deska Socket (PC) AMD AM5 Tvarový faktor Mini-ITX
Kód: C3531329
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 20 789,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD patice AMD AMD EPYC 4004, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series
Server mini ITX KNOLL3 X300
DDR5 SDRAM 4, STMÍVATELNÝ
SSD M.2
ASPEED AST2600
Typ BIOS: UEFI AMI 256 Mbit verze ACPI: 5.1
10 Gigabit Ethernet
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 208.3 mm |
| Vnější šířka | 170.2 mm |
| Typ grafiky | ASPEED |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · HDMI™ · VGA |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | Mini-ITX |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | AMD AM5 |
| Oblasti použití | server |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Podporované typy úložišť | SSD |
| Audio konektor | Ano |
| Kompatibilní procesory | AMD EPYC 4004 AMD Ryzen série 7000 AMD Ryzen série 8000 AMD Ryzen série 9000 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2 |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Řadič LAN | Broadcom BCM57416 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2,3 |
| Konektor TPM | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 5200 MHz |
| Grafická karta | AST2600 |
| ACPI verze | 5.1 |
| Podporované frekvence paměti | 3600,5200 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x 64 Windows 11 x 64 |
| Podporované operační systémy Linux | Ubuntu 22.04 |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |


