ASRock GENOA2D24G-2L+ Proprie Základní deska Socket (PC) AMD SP5 Čipová sada základní desky SoC
Kód: C3531330
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 49 387,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Zdířka AMD Socket SP5 AMD EPYC
Server AMD SoC
DDR5-SDRAM 24 DIMM RAM paměť maximálně: 12,3 TB
HDD & SSD SATA III počet podporovaných paměťových jednotek: 34
Typ BIOS: UEFI AMI ACPI verze: 6.4 Clear CMOS tlačítko
Gigabit Ethernet
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | zelená · šedá |
| Rozměr, hloubka | 350 mm |
| Vnější šířka | 430 mm |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 4 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · VGA |
| Čipová sada základní desky | SoC |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | AMD SP5 |
| Oblasti použití | server |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 70 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Maximální počet SMP procesorů | 2 |
| Kompatibilní procesory | AMD EPYC |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 24 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | SATA III |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 6 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Řadič LAN | Intel ®® I350 |
| Počet podporovaných pevných disků | 32 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 3,5 |
| ACPI verze | 6,4 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 90 % |
| Podporované frekvence paměti | 4 800 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 35 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Sledování stavu počítače | Ventilátor Teplota Napětí |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Paměť grafického adaptéru na kartě | 512 MB |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 34 |


