ASRock EC262D4U2-2L2Q/E810 Základní deska Socket (PC) #####Intel® 1700 Tvarový faktor Micro-ATX Čipová sada základní desky Intel® C262
Kód: C3531336
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 19 739,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 1700 Intel ® Xeon®
micro ATX Intel C262
DDR5 SDRAM 4, STMÍVATELNÝ
Podpora M.2, SlimSAS RAID
Typ BIOS: AMI 256 Mbit verze ACPI 6.4
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 244 mm |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 5 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · USB 2.0 · VGA |
| Čipová sada základní desky | Intel® C262 |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 1 |
| Tvarový faktor | Micro-ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 3 x |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | #####Intel® 1700 |
| Oblasti použití | server |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Kompatibilní procesory | Intel ®® Xeon® |
| Typ BIOSu | AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SlimSAS |
| Kompatibilní operační systémy | Microsoft® Windows: Windows® Server 2022 Azure Stack HCI Linux: RHEL 8.5 SLES 15 SP3 Ubuntu 21.04 LTS Hypervisor: VMware ESXi 8.0 u1 Linux KVM (Linux OSES) Hyper-v (Windows® Server) |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet COM portů | 1 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2,8 |
| Konektor TPM | Ano |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| ACPI verze | 6,4 |
| Podpora RAID | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Sledování stavu počítače | CPU Ventilátor |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |


