ASRock GNRD8-2L2T Základní deska Socket (PC) Intel® FCLGA 47 Tvarový faktor SSI CEB
Kód: C3531343
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 30 249,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 4710 (Socket E2) Intel ® Intel ® Xeon®
SSI CEB
DDR5 SDRAM 8 RAM max.: 128 GB GB
M.2
Typ BIOS: UEFI AMI 512 Mbit verze ACPI: 4.0
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 266.7 mm |
| Vnější šířka | 304.8 mm |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 7 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · USB 2.0 · VGA |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | SSI CEB |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 128 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Socket (PC) | Intel® FCLGA 47 |
| Oblasti použití | server |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 512 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Kompatibilní procesory | Intel ®® Xeon® |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 8 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 3,4 |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 6400 MHz |
| ACPI verze | 4,0 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Sledování stavu počítače | CPU Ventilátor |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |


