ASRock SP2C741D16-2T Základní deska Socket (PC) #####Intel® LGA 4677 Tvarový faktor EEB
Kód: C3531346
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 44 351,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 4677 (Socket E) Intel ® Intel ® Xeon®
EEB
DDR5 SDRAM 16
Typ BIOS: UEFI AMI 512 Mbit verze ACPI: 4.0
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 337.8 mm |
| Vnější šířka | 307 mm |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 5 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · VGA |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | EEB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Socket (PC) | #####Intel® LGA 4677 |
| Oblasti použití | server |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 512 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Kompatibilní procesory | Intel ®® Xeon® |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 16 |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Kompatibilní operační systémy | Microsoft® Windows® Server 2022 (64 bitů) Linux - Red Hat Enterprise Linux Server 8.4 ( 64 bit) / 8.5 ( 64 bit) - SUSE Enterprise Linux Server 15 SP3 ( 64 bit) Ubuntu 21.10 (64 bitů) / 22.04.2 ( 64 bitů) Hypervisor: VMware® ESXi 7.0 U3g / 8.0 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 3,4 |
| Konektor TPM | Ano |
| Konektory PCI Express OCuLink (podpora NVMe) | 3 |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 5600 MHz |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 5.x) | 1 |
| ACPI verze | 4,0 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |


