Asus ASUS P13R-E/10G-2T (1700) (D) V2 Základní deska s CPU Tvarový faktor ATX
Kód: C3589264
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 18 286,- Kč s DPH
Popis
Základní deska ATX Server s LGA 1700 pro procesory Intel Intel ® Xeon® E-2400 a Xeon® 6300. Podporuje čtyři ECC UDIMM sloty DDR5, dvě M.2 sloty, Dual-10-GB LAN, osm portů SATA, dva PCIe® 5.0 a dva PCIe® 4.0 sloty, čtyři USB 10Gbps porty, dva USB 2.0 porty a integrovaný ASUS ASMB11 KVM řídicí modul.
Připraveno pro PCIe 5.0
PCI Express® (PCIe®) 5.0 nabízí šířku pásma 32 GT/s. ASUS P13R-E/10G-2T podporuje PCIe® 4.0 a 5.0 pro lepší škálovatelnost v síti a zpětnou kompatibilitu - ideal pro rostoucí požadavky moderních datových center.
Intel Xeon E-2400 / Xeon 6300 procesory
Vyvinuto pro malé a střední podniky a poskytovatele cloudových služeb. Nabízejí až 8 keřínů a 16 troponů, taktovací frekvenci až 5,6 GHz a 95 W TDP. Podporuje až 128 GB DDR5 paměti s 4400 MT/s (E-2400) nebo 4800 MT/s (6300) a PCIe 5.0 - pro spolehlivý provoz 24/7 a úsporný výkon cloudu.
Čtyři rychlé USB 3.2 Gen 2 porty
ASUS P13R-E/10G-2T má na zadní straně čtyři USB 3.2 Gen 2 porty s rychlostí až 10 Gbit/s pro rychlý a spolehlivý přenos dat. Ty jsou zcela zpětně kompatibilní.
Dual Ethernet šířka pásma
Deska disponuje dvěma integrovanými LAN konektory Intel X710-AT2 Ethernet.
Univerzální integrace do pamětí a SSD
P13R-E/10G-2T nabízí 8 konektorů SATA, 4 sloty DDR5 ECC s UDIMM konektorem až 128 Gbit/s a dvě sloty M.2 22110 pro rychlé nabočení. Toto vybavení urychluje virtuální workoads a zvyšuje produktivitu.
Komplexní řízení infrastruktury IT
Deska má integrovaný iKVM modul a lze ji volitelně ovládat pomocí ASUS Control Center (ACC). Nabízí komplexní funkce pro řízení pásem a pásem, ideální ideal pro malé a střední podniky. ASMB11-iKVM modul podporuje Remote BIOS aktualizace, řízení ventilátorů, nezávislé KVMS, záznam videa a rozpoznání BSOD - i když operační systém není aktivní. Webový povrch je kompatibilní se všemi běžnými prohlížeči.
ASUS Control Center (ACC) zlepšuje řízení navíc prostřednictvím centrálního monitorování a správy serverů ASUS, pracovních stanic a Digital Signage. Podporuje aktualizace Remote BIOS, monitorování systému pomocí mobilního zařízení a jednoduchou správu pomocí jedné kliknutím aktualizace a distribuce softwaru.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Intel LGA 1700 Intel® Pentium®, Intel Xeon E
Server ATX Intel C266
DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 128 GB. GB
HDD & SSD PCI Express, SATA III počet podporovaných paměťových jednotek: 10
10 Gigabit Ethernet
Vlastnosti
- Poháněn osmijádrové procesory Intel Intel Xeon E-2400 a Xeon® 6300 s podporou až 95 W TDP
Flexibilní možnost rozšíření s osmi porty SATA, dvěma sloty PCIe 5.0 a dvěma sloty PCIe 4.0
Dva porty Intel i210-AT2-LAN s až 10 Gbit/s a podporou teaming
Čtyři sloty DDR5 ECC s UDIMM konektorem až 128 Gbit/s a jeden slot M.2 22110 pro rychlejší nabočení
Integrovaný ASUS ASMB11-iKVM s ASPEED AST2600-Controller pro řízení mimo pásmo
Základní deska ATX s rozsáhlými možnostmi rozšíření I/o - ideální pro ideal rychlé ukládání dat a všeobecné serverové aplikace
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 305 mm |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 8 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 4 x |
| Chlazení grafických karet | Pasivní |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 128 GB |
| Typ paměti | DIMM |
| Oblasti použití | server |
| Hmotnost | 800 g |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska s CPU |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 50 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Kompatibilní procesory | Intel® Pentium® Intel Xeon E |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | PCI EXPRESS, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 6 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Počet podporovaných pevných disků | 8 |
| Konektor TPM | Ano |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 2 |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 4400 MHz |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 5.x) | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Podporované frekvence paměti | 3600,4000,4400 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 1.9 kg |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Sledování stavu počítače | CPU Ventilátor Teplota |
| Typ zdroje | ATX |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 10 |



