Asus P13R-E Základní deska Socket (PC) Intel® 1700 Tvarový faktor ATX
Kód: C3595468
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 403,- Kč s DPH
Popis
Připraveno pro PCIe 5.0
Rychlý provoz paměti, grafiky a sítě - PCI Express® (PCIe®) 5.0 nabízí šířku pásma 32 GT/s. ASUS P13R-E podporuje jak PCIe® 4.0, tak i 5.0 pro lepší škálovatelnost LAN a zpětnou kompatibilitu, aby vyhověl stoupajícím požadavkům moderních datových center.
Intel Xeon E-2400 / procesory Intel Xeon 6300
Vyvinuto pro malé a střední podniky a poskytovatele cloudových služeb a nabízí robustní a bezpečná řešení. Tyto procesory podporují až 8 jádrů a 16 tronů s maximální taktovací frekvencí 5,6 GHz a TDP 95 W. umožňují rychlé zpracování dat a rychlou reakci. Podporuje až 128 GB GB DDR5 s 4400 MT/s (Xeon E-2400) nebo 4800 MT/s (Xeon 6300) a PCIe 5.0 - pro typickou spolehlivost 24 hodin denně a s nákladově efektivním výkonem pro služby cloud computingu.
Dva rychlé USB 3.2 Gen 2 porty
ASUS P13R-E je vybaven dvěma USB 3.2 Gen 2 porty na zadní straně I/o panelu. Tyto vysokorychlostní konektory nabízejí přenosové rychlosti až 10 Gbit/s pro rychlý, efektivní a spolehlivý přenos dat. Navíc jsou zpětně kompatibilní a umožňují bezproblémové připojení k mnoha USB zařízením.
Dvojitá Ethernet šířka pásma
S dvěma integrovanými LAN konektory na bázi ethernetového kontroléru Intel I210-AT2 nabízí základní desky serveru P13R-E stupeň konektivity. Podporují husté, výkonné a nízkolatentní sítě pro rychlý přenos velkých souborů v aplikacích, které jsou náročné na data.
Univerzální integrace do pamětí a SSD
P13R-E nabízí 8 SATA portů a čtyři ECC paměti s UDIMM pamětí až 128 Gb/s a dvě sloty M.2 22110 pro rychlejší naběhnutí operačního systému. Tato integrace slouží jako akcelerátor virtuálních workoads a zvyšuje produktivitu serveru.
Komplexní řízení infrastruktury IT
P13R-E je vybaven integrovaným iKVM modulem a lze jej volitelně vybavit centrem ASUS Control. Nabízí komplexní funkce pro řízení pásem a pásem, zejména pro malé a střední podniky. Integrovaný ASUS ASMB11-iKVM modul podporuje Remote BOS aktualizace, řízení ventilátoru, nezávislé KVMS, záznam videa a BSOD snímání a umožňuje nepřetržité monitorování a diagnostiku. Tyto funkce zůstávají přístupné i při vypnutém nebo vypnutém operačním systému, přes uživatelsky přívětivý grafický povrch založený na webu, který je kompatibilní se všemi běžnými prohlížeči. ASUS Control Center (ACC) rozšiřuje řízení navíc, centralizuje sledování a řízení produktů ASUS, jako jsou servery, pracovní stanice a Digital Signage. ACC umožňuje aktualizace systému Remote BIOS, monitorování systému přes mobilní zařízení a zjednodušenou správu serveru prostřednictvím aktualizace a distribuce softwaru jedním kliknutím.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Podporuje DDR5 SDRAM s kapacitou 4400 MHz
Je vybaven sloty PCIe 4.0 a 5.0 pro rozšíření
Několik konektorů USB 3.2 Gen 2 pro rychlé periferní připojení
Integrovaný grafický procesor ASPEED AST2600 pro efektivní video výstup
Dual Intel Gigabit Ethernet pro rozšířené síťové funkce
Vlastnosti
- Je poháněn 8 KERN procesorem Intel Xeon E-2400 nebo Intel Xeon 6300 série s podporou až 95 W TDP
Flexibilní rozšíření s osmi porty SATA, dvěma sloty PCIe 5.0 a dvěma sloty PCIe 4.0
Dva gigabitové ethernetové porty Intel Intel i210-AT2 s podporou teaming
Čtyři sloty DDR5 ECC s UDIMM sloty až pro 128 Gbit/s a dvě sloty M.2 22110 pro rychlejší naběhnutí operačního systému
Integrovaný ASUS ASMB11-iKVM s ASPEED AST2600-Controller pro řízení mimo pásmo
ATX základní deska s vysokým výpočetním výkonem – ideální platforma pro běžné serverové aplikace, počítačové a paměťové servery pro malé a střední podniky
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější výška | 68 mm |
| Vnější šířka | 305 mm |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 8 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 4 x |
| Chlazení grafických karet | Pasivní |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 128 GB |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | Intel® 1700 |
| Oblasti použití | server |
| Hmotnost | 800 g |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 50 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Kompatibilní procesory | Intel® Pentium® Intel Xeon 6300 Intel Xeon E |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | PCI EXPRESS 4.0, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 6 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Počet podporovaných pevných disků | 8 |
| Konektor TPM | Ano |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 2 |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 4400 MHz |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 5.x) | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Podporované frekvence paměti | 3600,4000,4400 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 1.5 kg |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Sledování stavu počítače | CPU Ventilátor Teplota |
| Typ zdroje | ATX |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 10 |



