ASRock EPYC4000D4U Základní deska Socket (PC) AMD AM5 Tvarový faktor Micro-ATX
Kód: C3531345
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 130,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD patice AMD AMD EPYC 4004, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series
Server micro ATX KNOLL3 X300
DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 48 GB. GB
SATA III
ASPEED AST2600
Typ BIOS: UEFI AMI 256 Mbit verze ACPI: 6.4
Gigabit Ethernet
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 244 mm |
| Typ grafiky | ASPEED |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · DisplayPort · HDMI™ · VGA |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | Micro-ATX |
| RAM/Max. vybavení | 48 GB |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | AMD AM5 |
| Oblasti použití | server |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Počet sériových portů | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Kompatibilní procesory | AMD EPYC 4004 AMD Ryzen série 7000 AMD Ryzen série 8000 AMD Ryzen série 9000 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | SATA III |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Řadič LAN | Intel i210 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 3,5 |
| Konektor TPM | Ano |
| Grafická karta | AST2600 |
| ACPI verze | 6,4 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 90 % |
| Podporované frekvence paměti | 3600,5600 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |


