7713P 64 x procesor 225 W 100-000000337E
Kód: C3324736
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 208 247,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD EPYC 7713P 2 GHZ
256 MB L3 SOCKET SP3
Počet procesorových jader: 64 64 bit 225 W.
DDR4 SDRAM
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Počet jader procesoru | 64 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 2 GHz |
| Příkon (max.) | 225 W |
| Turbo frekvence (max.) | 3.67 GHz |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 7713P |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 256 MB |
| Kategorie produktu | procesor |
| Thermal Design Power (TDP) | 225 W |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Nastavitelný TDP-down | 225 W |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Nastavitelný TDP-up | 240 W |
| Oblast trhu | Server |
| Šířka pásma paměti (max) | 204.8 GB/s |
| Počet vláken procesoru | 128 |
| Podpora paměťových kanálů | Okta kanál |
| Verze PCI Express slotů | 4,0 |
| Provozní režimy procesoru | 64 bitů |

