9655P 96 x procesor 400 W 100-000001522
Kód: C3345874
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 172 260,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD EPYC 9655P 2,6 GHZ
384 MB L3 SOCKET SP5
Počet procesorových jader: 96 400 W.
DDR5-SDRAM
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Počet jader procesoru | 96 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 2.6 GHz |
| Příkon (max.) | 400 W |
| Turbo frekvence (max.) | 4.5 GHz |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 9655P |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 384 MB |
| Kategorie produktu | procesor |
| Thermal Design Power (TDP) | 400 W |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Nastavitelný TDP-down | 320 W |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Nastavitelný TDP-up | 400 W |
| Oblast trhu | Server |
| Včetně chladiče | Ne |
| Šířka pásma paměti (max) | 576 GB/s |
| Počet vláken procesoru | 192 |
| Podpora paměťových kanálů | Dodeka kanál |
| Verze PCI Express slotů | 5,0 |

