Asus PRO WS TRX50-SAGE Základní deska Socket (PC) AMD sTR5 Tvarový faktor CEB Čipová sada základní desky AMD® TRX50
Kód: C3443612
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 26 308,- Kč s DPH
Popis
PRACOVNÍ STANICE TSEN
Základní deska pro WS TRX50-SAMWIFI a nabízí prvotřídní rychlost, kompatibilitu a stabilitu, které jsou přizpůsobeny pro vytváření obsahu, vývoje softwaru, strojového učení a aplikací během éry KI. Dvacet stupňů výkonu pohánějí AMD Ryzen AN™ Threadripper™ procesory s až 96 jádry a podporuje až 1 TB R- DIMM DDR5 modul, a nabízí tak potenciál výkonu, který profesionálové potřebují pro nejmodernější aplikace. S integrovaným připojením proudu PCle® s dodatečnou podporou pro více grafických karet, aktivní chlazení na chladiči VRM, Wi-Fi 7, USB4® (40 Gbps), SlimSAS a IMPL podpora je WS pro TRX50-SAT WIFI a vybavena pro celou řadu scénářů a oborů.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- AMD Socket STRR5 AMD Ryzen Threadripper 7000 Series, AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 série WX
Pracovní stanice CEB AMD TRX50 REALTEK ALC1220P 5.1 kanálů
DDR5 SDRAM 4, STMÍVATELNÝ
Podpora HDD & SSD M.2, SATA III, SlimSAS, počet podporovaných paměťových jednotek: 10
Typ BIOS: UEFI AMI 256 Mbit
2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet WiFi Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
Vlastnosti
- Připraven pro pokročilé AI PC: Vyvinuto pro budoucnost KI computingu, s nezbytným výkonem a možností připojení pro náročné aplikace v oblasti umělé inteligence
Patice AMD SR5 podporuje až 96-Core CPUS: Připraveno pro AMD patice STR5 pro Ryzen™ Threadripper™ NA 9000 & Amp; 7000 WX Series a Ryzen™ Threadripper™ 9000 & Amp; 7000 Series procesory
Převod CPU a paměti: Podpora paměťových modulů až pro 1 TB ECC R-DIMM DDR5 (1DPC)
Odolný výkon a AMP; Thermal Design: 20 Power Stages se dvěma 8-pólovými přípojkami proudu pro CPU, masivní VRM chlazení, chladiče čipových sad a M.2 a M.2 teplovodivá podložka.
Mimořádně rychlé připojení: Tři moduly IAeg 5.0 2.5 x16 slotů, jeden PCIereg 4.0 x16 slot, dva GB USB porty (40Gbps), 10 GB GB & AMP
Správa na dálku IPMI v kvalitě serveru: Podpora hardwaru a softwaru pro rozšiřující karty ASUS IPMI a ASUS Control Center Express software pro sledování a správu v reálném čase
Spolehlivá stabilita: Validována pro komplexní kompatibilitu s nejnovějšími technologiemi, obsáhlý seznam QVL a testována pro provoz 24/7
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | hliník · černá |
| Rozměr, hloubka | 280 mm |
| Vnější šířka | 305 mm |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 3 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 6 x |
| Vhodný pro (PC zásuvka) | AMD sTR5 |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | CEB |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | AMD sTR5 |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Včetně antény | Ano |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen Threadripper 7000 Series AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 série WX |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Dodávané kabely | DisplayPort, SATA |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III, SLIMSAS |
| Počet slotů M.2 (M) | 4 |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanálů |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220P |
| Konektor předního panelu | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Řadič LAN | Intel i226-LM |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Anténní jack WiFi-AP | 1 |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2 | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet |
| Hmotnost včetně balení | 4.85 kg |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 10 |





