ASRock W680D4ID-2T/G5/X550 Základní deska Socket (PC) #####Intel® 1700 Tvarový faktor Mini-ITX Čipová sada základní desky Intel® W680
Kód: C3531327
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 23 130,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 1700 Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9
Server mini ITX Intel W680
DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 48 GB. GB
PODPORA HDD & SSD M.2, PCI EXPRESS 4.0 A SATA III RAID
ASPEED AST2600
Typ BIOS: AMI 256 Mbit verze ACPI 6.4
10 Gigabit Ethernet
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 208.3 mm |
| Vnější šířka | 170.2 mm |
| Typ grafiky | ASPEED |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 8 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · HDMI™ · VGA |
| Čipová sada základní desky | Intel® W680 |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | Mini-ITX |
| RAM/Max. vybavení | 48 GB |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | #####Intel® 1700 |
| Oblasti použití | server |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Audio konektor | Ano |
| Kompatibilní procesory | Intel ® Core™ i3 Intel ® Core™ i5 Intel ®® Core™ i7 Intel ® Core™ i9 |
| Typ BIOSu | AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI EXPRESS 4.0, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Řadič LAN | Intel ®® X550 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 3,6 |
| Konektor TPM | Ano |
| Grafická karta | AST2600 |
| ACPI verze | 6,4 |
| Podpora RAID | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x 64 Windows 11 x 64 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |


