ASRock SIENAD8-2L2T Základní deska Socket (PC) AMD SP6 Tvarový faktor ATX
Kód: C3531333
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 28 943,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Zdířka AMD Socket SP6 AMD EPYC
Server ATX
DDR5 SDRAM 8, STMÍVATELNÝ
SSD M.2, PCI EXPRESS 5.0
ASPEED AST2600
Typ BIOS: UEFI AMI 256 Mbit verze ACPI: 6.4
10 Gigabit Ethernet, gigabitový Ethernet
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 243.8 mm |
| Vnější šířka | 304.8 mm |
| Typ grafiky | ASPEED |
| Rozhraní: VGA | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 4 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 3.1 · VGA |
| Provozní napětí | 1.1 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 4 x |
| Tvarový faktor | ATX |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | AMD SP6 |
| Oblasti použití | server |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Kapacity podporovaných paměťových modulů | 96 GB |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 20 - 90 % |
| Podporované typy úložišť | SSD |
| Audio konektor | Ano |
| Kompatibilní procesory | AMD EPYC |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 8 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, PCI Express 5.0 |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Řadič LAN | Intel i210 Intel X710-AT2 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 3,5 |
| Konektor TPM | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 4800 MHz |
| Sloty PCI Express x8 (Gen 5.x) | 1 |
| Grafická karta | AST2600 |
| ACPI verze | 6,4 |
| Podporované frekvence paměti | 4 800 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Ano |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |


