Dell notebook Pro 16 40.6 cm (16 palec) 235U 32 GB RAM 512 GB SSD německá, QWERTZ Intel Intel grafika platina NNWWD
Kód: C3730083
Výrobce: Dell
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 44 340,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Stanovuje nová měřítka pro dlouhou životnost, přenositelnost a funkce založené na umělé inteligence, a tím zajišťuje základní produktivitu a bezpečnost pro uživatele.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.
Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
- Skládací pouzdro na notebook Platin
Intel Core Ultra 5 235U počet procesorových jader: 12
40,6 cm (16") Full HD+ 1920 x 1200 pixelů IPS 16:10
32 GB DDR5 SDRAM 1 x 32 GB
512 GB SSD
Intel grafika
Wi-Fi 6E (802.11ax) Ethernet/LAN 10,100,1000 Mbit/s Bluetooth
55 Wh
Windows 11 pro 64 bit
Vlastnosti
- Windows 11 pro 64 bit
Intel Core Ultra 5 235U (12MB Cache)
40.6 cm (16") Full HD+ 1920 x 1200 IPS
32 GB DDR5 SDRAM (1 X 32) A 512 GB SSD
| Technické parametry | |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 40.6 cm |
| Barva | platina |
| Rozměr, hloubka | 251.8 mm |
| Vnější šířka | 358 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 16 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 16 palec |
| Vlastnosti displeje | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 Pixel |
| Otisk prstů | Ano |
| Formát obrazu | 16:10 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 60 Hz |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 07 Megapixel |
| Displej | 40.6 cm (16 palec) |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Taktovací frekvence procesoru | 12 x 1.6 GHz / max. 4.9 GHz |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 512 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet jader procesoru | 12 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Dotykový displej | Ne |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Provedení paměti | SO-DIMM |
| Kapacita paměti | 512 GB |
| Mikrofon | Ano |
| Napětí akumulátoru | 11.7 V |
| Nabíjecí výkon (max) | 65 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 27 W |
| Turbo frekvence (max.) | 4.9 GHz |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Operační systém | Windows® 11 Pro |
| Frekvence procesoru | 1.6 GHz |
| Hodnota jasu | 300 cd/m² |
| Operační paměť RAM | 32 GB |
| RAM/Max. vybavení | 64 GB |
| Software je součástí dodávky | Vaše Microsoft 365 pro a 30 Day Trial |
| Kapacita SSD 1 | 512 GB |
| Model notebooku | Pro 16 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | Intel grafika |
| Procesor/model | 235U |
| Webkamera | Ano |
| Hmotnost | 1.92 kg |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 12 MB |
| Kategorie produktu | notebook |
| Numerické klávesy | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2,0 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Rozvržení paměti | 1x 32 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet článků baterie | 3 |
| AC adaptér | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95 % |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 Pixel |
| Typ zámku kabelu | Klín |
| Neprovozní nadmořská výška | -15,2 - 10668 m |
| Barevný gamut | 45 % |
| Typ antény | 2x 2 |
| Doba nabíjení baterie | 4 h |
| Náraz při provozu | 140 G |
| Výkon reproduktoru | 2.5 W |
| Název barvy | Platinum, stříbrná |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Technologie specifické pro značku | Express Charge Boost capable, HDR kamera, TNR |
| Výrobce reproduktorů | Vaves |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Provozní vibrace | 0.66 G |
| Kamera chránící soukromí | Ano |
| Typ ochrany soukromí | Ochranný kryt proti pohledům |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| USB PowerShare | Ano |
| Počet portů USB PowerShare | 1 |
| Infračervená kamera | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Hallův senzor | Ano |
| Nabíjecí napětí USB | 5,9,15,20 V |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Barevný prostor | NTSC |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Hlavní konektor napájecího adaptéru | 4,5 mm |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Zvukový systém | MaxxAudio pro |
| Účinná jádra | 8 |
| Výkonná jádra | 2 |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Maximální turbo výkon | 57 W |
| Základní frekvence výkonných jader | 2 GHz |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 108 |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4.1 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4.9 GHz |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 70,416 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 6,048 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 28,512 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 3,024 |
| Verze PAIA | Gabi verze 1, 2024 |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | DirectML ONNX RT Openvino Windows ml |
| Výkon NPU až | 12 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 2.4 GHz |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 700 MHz |
| Klíč kopilota | Ano |
| Hmotnost baterie | 210 g |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Výška (čelní) | 1.89 cm |
| Výška (zadní) | 2.08 cm |
| Provozní nadmořská výška | -15,2 - 3048 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90 % |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet vláken procesoru | 14 |
| Architektura operačního systému | 64 bitů |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita baterie | 55 Wh |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 až 60 Hz |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
