Dell notebook Pro 15 39.6 cm (15.6 palec) Full HD Intel® Core™ i7 i7-1355U 16 GB RAM 1 TB SSD německá, QWERTZ Intel černá PVYN6
Kód: C3730087
Výrobce: Dell
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 30 035,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vyvinuto pro produktivní práci v malých podnicích
Notebook 39,60 cm (15,6") s odolným pouzdrem, velký displej 16:10 a numerický blok pro produktivnější práci.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.
Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
- Sklápěcí pouzdro pro notebook černé
Intel® Core™ i7 i7-1355U počet procesorových jader: 10
39,6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 pixelů IPS WVA LED podsvícení 16:9
16 GB DDR5 SDRAM 1 x 16 GB
1 TB SSD
Intel® UHD Graphics
Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth
Li-Pol (li-Pol) 54 Wh 65 W.
Windows 11 pro 64 bit
Vlastnosti
- Windows 11 pro 64 bit
Intel Core i7-1355U (12MB Cache)
39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080 IPS WVA
16 GB DDR5 SDRAM (1 X 16) A 1000 GB SSD
| Technické parametry | |
| Bluetooth | Ano |
| Úhlopříčka displeje (cm) | 39.6 cm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 235.6 mm |
| Vnější šířka | 358.5 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 15.6 palec |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 15 palec |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Otisk prstů | Ano |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Frekvence snímkování / zdokonalení | 120 Hz |
| Rozlišení fotoaparátu na přední straně | 92 Megapixel |
| Displej | 39.6 cm (15.6 palec) |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Typ SSD 1 | SSD |
| Kapacita SSD (celkem) | 1024 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet jader procesoru | 10 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 1 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 1 x |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Dotykový displej | Ne |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Série procesorů | Intel® Core™ i7 |
| Provedení paměti | SO-DIMM |
| Kapacita paměti | 1 TB |
| Mikrofon | Ano |
| Napětí akumulátoru | 15 V |
| Turbo frekvence (max.) | 5 GHz |
| Operační systém | Windows® 11 Pro |
| Výkon (max.) | 65 W |
| Hodnota jasu | 250 cd/m² |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| RAM/Max. vybavení | 16 GB |
| Software je součástí dodávky | Systém Windows ® Driver |
| Kapacita SSD 1 | 1 TB |
| Model notebooku | Pro 15 |
| Procesor/model | i7-1355U |
| Webkamera | Ano |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 12 MB |
| Kategorie produktu | notebook |
| Numerické klávesy | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2,0 |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozvržení paměti | 1x 16 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet článků baterie | 4 |
| AC adaptér | Ne |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95 % |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 Pixel |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 10668 m |
| Barevný gamut | 45 % |
| Typ antény | 2x 2 |
| Doba nabíjení baterie | 4 h |
| Náraz při provozu | 110 G |
| Výkon reproduktoru | 2.5 W |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart cache |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN | Realtek RTL8852BE |
| MIMO | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| NVMe | Ano |
| Mimoprovozní otřes | 160 G |
| Neprovozní vibrace | 1.3 G |
| Provozní vibrace | 0.66 G |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Typ MIMO | Technologie Multi User mimo |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Přenosová rychlost dat paměti | 4400 MT/s |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Barevný prostor | NTSC |
| Indikace nabíjení baterií | Ano |
| Hlavní konektor napájecího adaptéru | 4,5 mm |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Zvukový systém | High Definition Audio |
| Účinná jádra | 8 |
| Výkonná jádra | 2 |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Maximální turbo výkon | 55 W |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 160 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2230 (22 x 30 mm) |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3.7 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5 GHz |
| Název barvy klávesnice | Apollo černá |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 135,36 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 3,68 |
| Uhlíkové emise, spotřeba energie (kg CO2e) | 19,36 |
| Uhlíkové emise na konci životnosti (kg CO2e) | 1,6 |
| Verze PAIA | Gabi verze 1, 2025 |
| Hmotnost baterie | 240 g |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Výška (čelní) | 1.7 cm |
| Výška (zadní) | 1.9 cm |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| LED podsvícení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Architektura operačního systému | 64 bitů |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 65 °C |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita baterie | 54 Wh |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 až 60 Hz |
| Výstupní napětí adaptétu | 19.5 V |
| Výstupní proud adaptéru | 3.34 A |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Doba odezvy displeje | 35 ms |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
