Delock 62661 SATA 6 Gb/s, DC zásuvka 3,5 mm dokovací stanice pro pevný disk
Kód: C3378620
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 895,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato HDD dokovací stanice od Delock slouží pro připojení dvou pevných disků s průměrem 2.5″ nebo 3.5″ SATA přes USB rozhraní. Díky tomuto řešení nepotřebujete žádné externí pouzdro, protože HDD se nasadit přímo do dokovací stanice. Navíc umožňuje klonování obsahu pevného disku na jiný pevný disk bez použití počítače.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 5 Gbit/s.
Paměťová média typu: HDD
Rozhraní paměti: SATA
Podporované velikosti paměti: 2.5,3.5"
Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ B
Připojení stejnosměrného proudu (DC) Plug & Play
Černá
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 114 mm |
| Vnější výška | 61 mm |
| Vnější šířka | 149 mm |
| Připojení (PC) | SATA 6 Gb/s · DC zásuvka 3,5 mm |
| Výstupní proud (max.) | 3 A |
| Výstupní napětí (min.) | 12 V |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Kategorie produktu | dokovací stanice pro pevný disk |
| AC adaptér | Ano |
| LED indikátory | Výkon Stav |
| Rychlost přenosu dat | 5000 Mbit/s |
| Dodávané kabely | USB |
| Napájecí konektor | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 5 Gbit/s |
| Vstupní proud | 1,5 A |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Box |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů | 1 |
| Plug and Play | Ano |
| Standardní rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Typ paměťového média | HDD |
| Rozhraní ukládacího disku | SATA |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 2 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 2.5,3.5" |





