Delock 64177 USB-C® dokovací stanice pro pevný disk s funkcí klonování
Kód: C3379157
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 541,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato dokovací stanice M.2 Delock umožňuje provoz dvou M.2 PCIe NVMe SSD disků a lze ji připojit přes USB k PC nebo notebooku. Přiložený USB kabel umožňuje připojení ke konektoru USB-C™.
Funkce M.2 PCIe SSD klon
Funkce klonování umožňuje kopírování dat z jednoho SSD na další SSD, bez použití počítače.
Ideální vybavení pro testování
Do odolného pouzdra se paměť jednoduše zasune a lze ji ihned použít. Není třeba šroubovat, nářadí a příslušenství, což umožňuje rychlou výměnu SSD disku.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 10 Gb/s;
Typ paměťových médií: SSD
Rozhraní pro paměťové jednotky: M.2
Podporované velikosti paměti: M.2
Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C
Plug & Play
Černá
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 79 mm |
| Vnější výška | 18 mm |
| Vnější šířka | 72 mm |
| Připojení (PC) | USB-C® |
| Vlastnosti dokovací stanice | s funkcí klonování |
| Výstupní proud (max.) | 3 A |
| Výstupní napětí (min.) | 5 V |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Kategorie produktu | dokovací stanice pro pevný disk |
| AC adaptér | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ a na USB typ C. USB typ C na USB typ C. |
| Podpora UASP | Ano |
| Zálohovací tlačítko | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) | 2 |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 10 Gbit/s |
| Vstupní proud | 0,6 A |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Box |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Čipset | Asmedia ASM2362 |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Typ paměťového média | SSD |
| Rozhraní ukládacího disku | M.2 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 2 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | M.2 |







