Delock 64178 USB-C® dokovací stanice pro pevný disk s funkcí klonování
Kód: C3379195
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 389,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato M.2 dokovací stanice od Delock umožňuje provoz dvou M.2 SATA SSD disků a může být připojena přes USB k počítači nebo notebooku. Přiložený USB kabel umožňuje připojení ke konektoru USB-C™.
Funkce M.2 SATA SSD klon
Funkce klonování umožňuje kopírování dat z jednoho SSD na další SSD, bez použití počítače.
Ideální vybavení pro testování
Do odolného pouzdra se paměť jednoduše zasune a lze ji ihned použít. Není třeba šroubovat, nářadí a příslušenství, což umožňuje rychlou výměnu SSD disku.
Tento text byl přeložen strojově.
Systémové požadavky
- Android 10.0 nebo vyšší
Chrome OS 83.0 nebo vyšší
IPad pro (2018)
Linux Kernel 5.4 nebo vyšší
Mac OS 10.15.6 nebo vyšší
Windows 8.1/8.1-64/10/10-64/11
Zařízení s volným USB portem typu C™ nebo s volným zařízením Thunderbolt™ se 3 porty
Vybavení
- 6 Gbit/s.
Typ paměťových médií: SSD
Rozhraní pro paměťové jednotky: M.2
Podporované velikosti paměti: M.2
Rozhraní pro hosty: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C
Připojení stejnosměrného proudu (DC) Plug & Play k PC
Černá
Vlastnosti
- Připojení:
1x USB 10 Gbps USB typ C™ zásuvka
2x M.2 Key M Slot
1x USB typ C™ (napájení)
Čipová sada: Asmedia ASM1352R, VL160
Podporuje moduly M.2 s klíčem B+M na SATA bázi
Rychlost přenosu dat až 6 Gbit/s.
Podporuje UASP
LED ukazatel Power, přístupu a stavu kopírování
Funkční tlačítka:
1x tlačítko klonování
1x spínač/vypínač
Bootovatelný
Rozměry (d x š x v): Cca 72 x 79 x 18 mm
Hot Plug, Plug & Play
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 72 mm |
| Vnější výška | 18 mm |
| Vnější šířka | 79 mm |
| Připojení (PC) | USB-C® |
| Vlastnosti dokovací stanice | s funkcí klonování |
| Kategorie produktu | dokovací stanice pro pevný disk |
| AC adaptér | Ano |
| Připojení k počítači | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ a na USB typ C. USB typ C na USB typ C. |
| Podpora UASP | Ano |
| Zálohovací tlačítko | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Podpora výměny za provozu | Ano |
| Maximální přenosová rychlost | 6 Gbit/s |
| Návod na použití | Ano |
| Typ balení | Box |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Čipset | ASMEDIA ASM1352R, VIA VL160 |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 10 x 64 Windows 11 Windows 8.1 Windows 8.1 x 64 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Typ paměťového média | SSD |
| Rozhraní ukládacího disku | M.2 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | M.2 |






