Western Digital WD_Black™ SN850X 4 TB interní SSD disk NVMe/PCIe M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 Retail WDS400T2X0E
Kód: C2995318
Výrobce: Western Digital
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 50 080,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Připraven na extrémní rychlost WD_BLACK SN850X NVMe™ SSD? Zkrácení doby nabíjení a snížení napětí v oblasti frmerate, najetých a doplaných modelů s prvotřídním výkonem pro rozhodující hrací výhodu. Herní paměť je k dispozici v kapacitách od 1 TB do 4 TB s volitelným chladičem u modelů s kapacitou 1 TB a 2 TB, aby byl udržován trvalý špičkový výkon pro plynulý gamepad. Díky moderním funkcím Game Mode 2.0 (pouze Windows®) a rychlostem na hranici PCIe® Gen43 poskytuje WD_BLACK SN850X NVMe SSD perfektní výkon pro hraní her, streamování, nahrávání a klíčovou výhodu hry.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kapacita paměti: 4 TBŠílenské rychlosti až 7.300 MB/s.Upgrade pro herní počítačVíce místa pro více her
| Technické parametry | |
| Rychlost přenosu (čtení) | 7300 MB/s |
| Rychlost přenosu (zápis) | 6600 MB/s |
| Rozměr, hloubka | 80 mm |
| Vnější výška | 2.38 mm |
| Vnější šířka | 22 mm |
| Rozsah provozních teplot | 0 do 85 °C |
| Výška | 2.38 mm |
| IOPS rychlost čtení (max.) | 1100000 IOPS |
| IOPS rychlost zápisu (max.) | 1200000 IOPS |
| Tvar křivky (paměť) | M.2 Modul 2280 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Série pevných disků | WD_Black™ SN850X |
| Kapacita paměti | 4 TB |
| Provozní teplota (max.) | 85 °C |
| Provozní teplota (min.) | 0 °C |
| Specifikovaný objem zápisu dat | 2400 TB |
| Kategorie produktu | interní SSD disk NVMe/PCIe M.2 |

