Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou
Kód: C3016464
Výrobce: Akasa
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 446,- Kč s DPH
Popis
Adaptér pro zdířka pro sluchátka a nabíječku typu C na 3,5 mm
Adaptér pro zdířka na sluchátka a nabíječku umožňuje bezproblémové audio spojení se současným nabíjením mezi zařízeními Audio a typ C. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu bez kompromisů, pokud jde o výdrž akumulátoru.
2 v 1 audio a nabíjení
Vychutnejte si výhody současného audio a nabíjecího spojení pro optimální zážitek, ať už hrajete, volné telefonování nebo sledování videa.
Kvalita zvuku s vysokým rozlišením
Vychutnejte si stabilní, kvalitní zvuk s vysokým rozlišením, poslouchejte křišťálově čistou hudbu a telefonujte.
Velmi kompaktní a vysoce přenosný design
Přenosný design zajišťuje plynulé audiospojení a nabíjení na cestách bez další hmotnosti nebo hmotnosti.
Šířka kompatibility
Do značné míry kompatibilní s většinou mobilních telefonů a tabletů s USB-C.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Audio a nabíjecí systémy 2 v 1
Kvalita zvuku s vysokým rozlišením
Velmi kompaktní a velmi přenosný design
Šířka kompatibility
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 8 cm |
| Provedení kabelu | adaptér |
| Barva | bílá |
| Typ konektoru A (vstup) | USB-C® |
| Typ konektoru B (výstup) | Sluchátka (konektor 3,5 mm) · USB-C® zásuvka (nabíjení) |
| Rozměr, hloubka | 8 mm |
| Vnější výška | 28 mm |
| Vnější šířka | 26 mm |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Počet portů pro rychlé nabíjení | 1 |
| Kabelové použití | USB-C® · audio |
| Vlastnosti kabelu | s nabíjecí zásuvkou |
| Výstupní rozhraní (počítač/multimedia) | USB-C® |
| Napájení | napájení přes USB |
| Typ připojení (monitor) | USB-C® |
| Počet výstupů | 2 x |
| Oblasti použití | USB adaptér |
| Hmotnost | 6.7 g |
| Kategorie produktu | USB-C® |
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489865-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg?n=akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou&v=)
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489866-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg)
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489867-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg)
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489868-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg)
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489869-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg)
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489870-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg)
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489871-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg)
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489872-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg)
![Akasa USB-C®, audio adaptér [1x USB-C® - 1x Sluchátka (konektor 3,5 mm), USB-C® zásuvka (nabíjení)] AK-CBCA30-08WH 8 cm s nabíjecí zásuvkou](https://www.dnaelektro.cz/data/shop/goods/18489873-akasa-usb-c-r-audio-adapter-1x-usb-c-r-1x-sluchatka-konektor-3-5-mm-usb-c-r-zasuvka-nabijeni-ak-cbca30-08wh-8-cm-s-nabijeci-zasuvkou.jpg)